OGŁOSZENIA NIEDZIELA 5 listopada 2023r.

1. Dzisiaj niedziela  5 listopada

– suma z procesją (jeśli warunki atmosferyczne pozwolą)

– bielanki przychodzą na Mszę Św o 10.00. Panie katechetki zapraszają po mszy na krótkie spotkanie organizacyjne w sprawie Kolędników Misyjnych i jasełek. Zachęcają także wszystkie dzieci, które chciałyby w tych wydarzeniach uczestniczyć

– Przyjmujemy zgłoszenia na modlitwę wypominkową.

– spotkanie kand do bierzmowania. Grupa męska kończąca przygotowanie

2. w tygodniu

-Wszelkie spotkania grup i kancelaria wg ustalonego porządku

– kancelaria poniedziałek po mszy, środa, piątek 17.00.

– 6.11. w poniedz. Spotkanie rodziców i chrzestnych przed chrztem. Godz. 19.00.

– 8.11. w srodę spotkanie dziewcząt kończących przyg do bierzmowania

– 8.11. msza wspólnoty Adoramus

– nie będzie całonocnej Adoracji z piątku na sobotę, ponieważ za tydzień będziemy uczestniczyć w 40sto godzinnym nabożeństwie.

3. Za tydzień w niedzielę 12 listopada

– modlitwa wypominkowa g. 9.30.

– o godz. 11.00. świętowanie 550. rocznicy powstania parafii św. Anny w Jakubowie oraz koronacji wizerunku św. Anny Samotrzeciej. Proboszczem jest dawny nasz wikariusz ks. Mirosław Tempczyk

4. kolejne tygodnie

– 15.11 w środę po mszy porannej rozpoczniemy Nabożeństwo 40godzinne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do piątku 17.11. do godziny 6.30. Adoracja w Kaplicy Matki Bożej.

– 16.11 w naszej świątyni Rocznica Poświęcenia kościoła własnego.

– 17.11. to dzień odpustu parafialnego. U nas Uroczystość MB Miłosierdzia. Msze święte g. 7.00 i główna msza odpustowa g. 18.00

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na malowanie kościoła.

Wpłaty można kierować na konto z dopiskiem malowanie, lub bezpośrednio w kopertach. potrzebne 54 tys.

Kwoty darowizn składanych na rzecz naszej parafii przelewem bankowym mogą być następnie odliczone od podstawy opodatkowania i uwzględnione w zeznaniu podatkowym PIT składanym za rok, w którym dokonano darowizny. Powyższe oznacza, że darowizna ta obniży należny podatek do zapłaty lub cześć tej kwoty może być następnie zwrócona do ofiarodawcy jako zwrot podatku. W tytule przelewu bankowego prosimy dopisać „DAROWIZNA NA CELE KULTU RELIGIJNEGO. (MALOWANIE KOŚCIOŁA).

Wpłaty indywidualnie (konto, koperty)

zbiórka do puszek inwestycyjnych

Suma całości  z dodatkowymi pracami 125 tys. zł. Wpłacono od początku prac 70 tys. PLN, które zostały przekazane wykonawcy. Bóg zapłać. Brak ok 54 tys.