OGŁOSZENIA NIEDZIELA 29 października 2023r.

1. Dzisiaj niedziela 29 października

Bielanki, dzisiaj, po Mszach Św., w ramach akcji Pola Nadziei, prowadzą sprzedaż cebulek żonkili. Zebrane datki w całości przekażemy na rzecz Hospicjum Domowego, mieszczącego się przy ul. Tykocińskiej w Warszawie. Dziękujemy za okazane serce i wsparcie.

– Przyjmujemy zgłoszenia na modlitwę wypominkową.

– różaniec po sumie ok. g. 11.00

2. w tygodniu

– Nabożeństwa różańcowe dla dzieci pn 30.10. godz. 17.15; dla dorosłych po mszy wieczornej

– we wtorek 31 października różaniec tylko o godz. 17.00 przed mszą świętą.

– w naszej parafii odbędzie się Bal Wszystkich Świętych rozpoczynamy uroczystą mszą świętą o godzinie 18:00 potem przejście ulicami Halinowa do szkoły gdzie będzie zabawa taneczna z poczęstunkiem. Zachęcamy bardzo serdecznie do udziału bez względu na wiek. Do przebrania się za wybranego świętego zapraszamy całe rodziny.

1 listopada msze według porządku niedzielnego. Jest to dzień obowiązkowego uczestnictwa we mszy świętej

2 listopada, 1 czwartek miesiąca – msze godz. 7.00, 10.00, 18.00 w int kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Nabożeństwo wypominkowe po mszy o godz. 10.00.

– 3 listopada 1 piątek miesiąca msze 7.00 17.00, 18.00. spowiedź od godz. 16.00 do 18.30

– Adoracja piątkowa w kaplicy Matki Bożej.

– 4 listopada 1 sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające po mszy o godz. 7.00.

3. Za tydzień w niedzielę 5 listopada

– suma z procesją (jeśli warunki atmosferyczne pozwolą)

– bielanki przychodzą na Mszę Św o 10.00. Panie katechetki zapraszają po mszy na krótkie spotkanie organizacyjne w sprawie Kolędników Misyjnych i jasełek. Zachęcają także wszystkie dzieci, które chciałyby w tych wydarzeniach uczestniczyć

4. kolejne tygodnie

-Wszelkie spotkania grup i kancelaria wg ustalonego porządku

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na malowanie kościoła.

Wpłaty można kierować na konto z dopiskiem malowanie, lub bezpośrednio w kopertach. potrzebne 55 tys.

Kwoty darowizn składanych na rzecz naszej parafii przelewem bankowym mogą być następnie odliczone od podstawy opodatkowania i uwzględnione w zeznaniu podatkowym PIT składanym za rok, w którym dokonano darowizny. Powyższe oznacza, że darowizna ta obniży należny podatek do zapłaty lub cześć tej kwoty może być następnie zwrócona do ofiarodawcy jako zwrot podatku. W tytule przelewu bankowego prosimy dopisać „DAROWIZNA NA CELE KULTU RELIGIJNEGO. (MALOWANIE KOŚCIOŁA).

Wpłaty indywidualnie (konto, koperty)

zbiórka do puszek inwestycyjnych

Koła Różańcowe 6 250 zł razem ze zbiórkami

Suma całości z dodatkowymi pracami 125 tys. zł. Wpłacono od początku prac 69 tys. PLN. Bóg zapłać. Brak ok 55 tys.