OGŁOSZENIA NIEDZIELA 25 luty 2024r.

1. Dziś w niedzielę 25.02.

–  zbiórka po mszach na misje Ad gentes.

– Gorzkie Żale bezpośrednio po sumie ok. godz. 11.00

2. W piątki Wielkiego Postu kancelaria parafialna jest nieczynna

3. Ks. Piotr zaprasza na pielgrzymki do Medjugorie, Turcji, Meksyku, Fatimy i być może Ziemi Świętej.

4. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy.

5. W Piątki Wielkiego Postu

– kancelaria parafialna jest nieczynna

– Droga Krzyżowa dla dzieci godz. 17.00 (w I piątek po mszy)

– Droga Krzyżowa dla dorosłych po mszy wieczornej ok. 18.40.

6. w tym tygodniu I piątek miesiąca

msze 7.00, 17.00, 18.00 spowiedź od 16.00

I sobota msza wynagradzająca 7.00 i nast. Modlitwy

I niedziela modlitwy I niedzieli po Gorzkich Żalach po sumie, wieczorem wystawienie i adoracja w int dzieci nienarodzonych

7. Nadal zachęcamy do ofiarności na rzecz parafii i inwestycje.

(Kwoty darowizn składanych na rzecz naszej parafii przelewem bankowym mogą być następnie odliczone od podstawy opodatkowania i uwzględnione w zeznaniu podatkowym PIT składanym za rok, w którym dokonano darowizny. Powyższe oznacza, że darowizna ta obniży należny podatek do zapłaty lub cześć tej kwoty może być następnie zwrócona do ofiarodawcy jako zwrot podatku. W tytule przelewu bankowego prosimy dopisać „darowizna na cele kultu religijnego. (malowanie kościoła). )

8. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku dochodowego z rozliczenia PIT za 2023 rok na rzecz Parafialnego Caritas przy naszej parafii. (Rozliczając PIT należy wpisać w polu- Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego NR: KRS 0000223182 a w polu – Cel szczegółowy 1,5% : ZP HALINÓW)