OGŁOSZENIA NIEDZIELA 17 grudnia 2023r.

1. Bielanki składają serdeczne Bóg zapłać za wsparcie Kiermaszu Misyjnego. Zebrały 483 zł.

2. Ostatni tydzień Mszy roratnich codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.45.

3. kancelaria przed świętami poniedziałek po mszy, w środę godz. 17.00, piątek nieczynna

4. dziś w niedzielę 17.12.

– zbiórka inwestycyjna. Dajmy szansę, aby jak najwięcej długu oddać wykonawcy.

– nadal będzie rozprowadzanie opłatków, świec i rożnych ozdób.

– Wypominki cz 2 godz. 9.30

– na mszy o godz. 12.00 przyjęcie nowych ministrantów

– po mszy wieczornej zapraszamy do modlitwy Uwielbienia Chrystusa Pana

5. Zakończyliśmy rekolekcje. Spowiedź trwała przed każdą mszą świętą. Jeżeli ktoś nie zdążył to zapraszamy rano 6.30, lub 22 grudnia (piątek) od godz. 17.20 do 20.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na dzień Wigilii mimo że to niedziela i jest obowiązek bycia na mszy.

5. w niedzielę za tydzień 24.12.

– ze względu na Wigilię Bożego Narodzenia msze święte do południa. Godz. 7.00, 8.30, 10.00, 12.00.

Mszy o godz 18.00 nie będzie, a teren kościoła będzie zamknięty ze względów bezpieczeństwa. W poświęcone opłatki należy zaopatrzyć się najpóźniej w poprzedzającym tygodniu.

– wypominki cz 3 godz. 9.30

6. Nadal zachęcamy do ofiarności aby spłacić wykonane prace przy malowaniu kościoła. Wpłaty można kierować na konto z dopiskiem malowanie, lub bezpośrednio w kopertach. Kwoty darowizn składanych na rzecz naszej parafii przelewem bankowym mogą być następnie odliczone od podstawy opodatkowania i uwzględnione w zeznaniu podatkowym PIT składanym za rok, w którym dokonano darowizny. Powyższe oznacza, że darowizna ta obniży należny podatek do zapłaty lub cześć tej kwoty może być następnie zwrócona do ofiarodawcy jako zwrot podatku. W tytule przelewu bankowego prosimy dopisać „darowizna na cele kultu religijnego. (malowanie kościoła).

7. Trwają próby Kolędników Misyjnych i aktorów do jasełek. W II dzień Świąt o godz. 10.00 odbędzie się rozesłanie Kolędników

8. kolędę rozpoczniemy od 27 grudnia 2023 roku.

10. Od 3-ego stycznia do 6-ego marca 2024 roku w każdą środę o godz 19-tej, będzie prowadzony w naszej parafii kurs Alpha. Chętnych prosimy o zarezerwowanie czasu na spotkania. Zapraszamy przedstawiciela wspólnoty Adoramus.