OGŁOSZENIA NIEDZIELA 19 listopada 2023r.

1. Bóg zapłać za liczny udział w Nabożeństwie 40godzinnym oraz w obchodach ku czci MB Miłosierdzia.

2. Dzisiaj niedziela 19 listopada

– modlitwa wypominkowa g. 9.30. w intencji nowo podanych zmarłych (cz.2)

–  tradycyjna zbiórka do puszek na inwestycje parafialne i spłatę za wykonane prace przy malowaniu kościoła. Proszę o zmobilizowanie także osób mniej zaangażowanych w życie parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na malowanie kościoła.

Wpłaty można kierować na konto z dopiskiem malowanie, lub bezpośrednio w kopertach. potrzebne 52 tys. Suma całości  z dodatkowymi pracami 125 tys. zł. Wpłacono od początku prac 73 tys. PLN, które zostały przekazane wykonawcy. Bóg zapłać. Brak ok 52 tys

            Kwoty darowizn składanych na rzecz naszej parafii przelewem bankowym mogą być następnie odliczone od podstawy opodatkowania i uwzględnione w zeznaniu podatkowym PIT składanym za rok, w którym dokonano darowizny. Powyższe oznacza, że darowizna ta obniży należny podatek do zapłaty lub cześć tej kwoty może być następnie zwrócona do ofiarodawcy jako zwrot podatku. W tytule przelewu bankowego prosimy dopisać „DAROWIZNA NA CELE KULTU RELIGIJNEGO. (MALOWANIE KOŚCIOŁA).

3. w tygodniu

-Wszelkie spotkania grup i kancelaria wg ustalonego porządku

– kancelaria poniedziałek po mszy, w środę i piątek godz. 17.00,

– 18.11. o godz. 16.00 na sali teatralnej spotkanie dotyczące kolędników misyjnych i jasełek. Zapraszamy wszystkich, którzy się zgłosili oraz nowych chętnych. Zostanie dokonany podział na grupy i przydział ról.

4. Za tydzień w niedzielę 26.11.

– Uroczystość Chrystusa Króla Wszechswiata

– modlitwa wypominkowa g. 9.30. (cz.3)

– chrzty na sumie o godz. 10.00

5. za dwa tygodnie rozpoczynamy Adwent. Będą rozprowadzane opłatki wigilijne (dochód z ofiar na zapłatę za wykonane prace), świece wigilijne oraz inne stroiki i karty pocztowe.

Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 10-13 grudnia.

7. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy