Ogłoszenia – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2020r.

OGŁOSZENIA

1 MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE sprawujemy jak zwykle.- godz. 7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00.  W razie potrzeby będziemy sprawować równolegle druga mszę w kaplicy lub dodamy kolejne. Informacja zostanie podana po dzisiejszym dniu.

Limity osób w naszym kościele – strefa czerwona
prezbiterium                          11 osób
nawa kościoła                        43 osoby
chór                                        7 osób
kaplica MB Nieust Pom.   7 osób
kruchta i kaplica Adoracji     9 osób
korytarze                               7 osób
RAZEM:                               84 osób

dodatkowo:
sala teatralna (tymczasowa kaplica)        30 osób
korytarz przed salą                          3 osoby
RAZEM:                                33 osoby

Łącznie: 117 osób

KOMUNIA ŚWIĘTA. W niedzielę poza mszą dla osób, które skorzystały z dyspensy a chcą przyjąć Ciało Chrystusa kościół będzie otwarty i w godzinach 11.30-12.00 (po różańcu)  i 17.30-18.00 będzie możliwość przyjąć Ciało Chrystusa. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzimy kolejne godziny.

PORZĄDEK CELEBRACJI W TYGODNIU nadal nie ulega zmianie. – Codziennie msze o 7.00 i 18.00.

SPOWIEDŹ przed każdą mszą świętą. Na razie w konfesjonałach. Folię można zawsze odkazić płynem dezynfekującym. Zachęcam do korzystania. Od poniedziałku do piątku będziemy spowiadać w godz. 6.30-6.55 i 17:30 – 18:00, proszę Was abyście skorzystali z możliwości spowiedzi, gdyż może się okazać, że nie będzie takiej możliwości przed Świętami.

KANCELARIA w godzinach wyznaczonych – poniedziałek po mszy św do 19.30, środa i piątek 17.00-18.00. Sprawy kancelaryjne można omawiać telefonicznie z jednym z duszpasterzy lub sekretariatem. E-mail: parafiahalinow@gmail.com W sprawach najistotniejszych będziemy umawiać bezpośrednią rozmowę.

Zachęcam do modlitwy rodzinnej różańcem.

Jak będzie wyglądał przyszłość – nie wiemy. Decyzje dotyczące kolejnych tygodni będziemy podejmować na bieżąco. Teraz jeszcze za wcześnie. Proszę śledzić informacje na stronie parafialnej oraz na parafialnym facebooku.

Msza Święta w intencji dusz polecanych w Modlitwie Wypominkowej będzie odprawiana wg zwyczaju w trzecią niedzielę miesiąca o g. 1000. Modlitwa Wypominkowa będzie podzielona na 3 części. Wypominki będą czytane w drugą, trzecią i czwartą niedzielę miesiąca ok. godz. 9.35 (między Mszami Św. o godz. 8.30 i 10.00. Na Modlitwę Wypominkową przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Karty Wypominkowe wyłożone są w kruchcie kościoła.

Dziś po Mszy Świętej o g. 1000 i 1200 Bielanki będą sprzedawały własnoręcznie zrobione Różańce. Ofiary są przeznaczone na Misje Święte.

2 w poniedziałek kandydaci do bierzmowania (grupa dziewcząt) spotykają się na różańcu po mszy św. Kolejne spotkania formacyjne zostaną ogłoszone po zakończeniu strefy czerwonej

3 We wtorek spotkanie dla bielanek jest odwołane.

4 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 2000. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.

5 W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu na Ołtarzu Głównym po Mszy Świętej porannej do g. 1730

6 W sobotę zbiórki dla kandydatów i ministrantów są odwołane.

7 W niedzielę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 700 830 1000 1200 1800. Po mszy o godz. 10.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy za zmarłych bez procesji wokół kościoła. Po mszy o godz. 18.00 Adoracja w intencji życia do godz. 20.00.

8 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w następującym porządku. Dzieci: od poniedziałku do piątku o 1730. Dorośli: od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o g. 1000. W październiku z racji na Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Nowenny do Bożego Miłosierdzia.

9 Uczestnicząc we Mszach Świętych i  Nabożeństwach w kościele pamiętajmy o reżimie sanitarnym i obowiązku zakrywania dróg oddechowych (noszenia maseczek albo przyłbic).

10 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.