Ogłoszenia – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

1 Dziś w niedzielę w Kościele w Polsce obchodzimy XX Dzień Papieski. W czasie każdej Mszy Świętej jest przeprowadzana zbiórka do skarbony na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera stypendiami uzdolnioną, ale ubogą młodzież.

od tej niedzieli przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii zgłoszenia na Modlitwę Wypominkową. Kartki Wypominkowe są wyłożone w kruchcie kościoła.

2 W poniedziałek po mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich. Grupa dziewcząt.

3 We wtorek spotkanie bielanek godz. 17.00, nie będzie Różańca Świętego dla dzieci o g. 1730 z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej dzieci, młodzież i dorosłych na Różaniec Święty połączony z Procesją Różańcową.

4 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 2000. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.

5 W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu na Ołtarzu Głównym po Mszy Świętej porannej do g. 1730

6 W sobotę:
9.00 zbiórka kandydatów na ministrantów
10.00 zbiórka ministrantów
19.00 kolejne spotkanie Kursu Przedmałżeńskiego.

7 W niedzielę w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych na mszach i przystępujących do Komunii św. Taca będzie przeznaczona na Misje Święte.

Od niedzieli 18 października, ze względu na panujące ograniczenia wprowadzamy dodatkową Mszę Świętą o g. 830 w każdą niedzielę.

Ze względu na to zmienia się sposób Modlitwy Wypominkowej.

Msza Święta w intencji dusz polecanych w Modlitwie Wypominkowej będzie odprawiana wg zwyczaju w trzecią niedzielę miesiąca o g. 1000.

Modlitwa Wypominkowa będzie podzielona na 3 części. Wypominki będą czytane w drugą, trzecią i czwartą niedzielę miesiąca ok. godz 9.35 (między Mszami Św. o godz. 8.30 i 10.00.

8 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe w następującym porządku.
Dzieci: od poniedziałku do piątku o 1730.Dorośli: od ponied
ziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o g. 1000.

W październiku z racji na Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Nowenny do Bożego Miłosierdzia.

10 Uczestnicząc we Mszach Świętych i  Nabożeństwach w kościele pamiętajmy o obowiązku zakrywania nosa i ust (przyłbice, maseczki, kominy, itp). Obecnie obowiązuje nakaz zakrywania dróg oddechowych również poza budynkiem kościoła.