OGŁOSZENIA NIEDZIELA 19 maj 2024r.

1. Dziś w niedzielę 19 maja niedziela Zesłania Ducha Świętego

zbiórka na inwestycje. Rozpoczęliśmy remont wieży

– adoracja – uwielbienie po mszy wieczornej

3. we środę – nowenna do NMP Matki Nieustającej Pomocy o 17.45 i msza w int nowennowych

w niedzielę 26 maja 2024r. Uroczystość Trójcy Świętej

Parafialny Zespół Caritas wraz z duszpasterzami serdecznie zaprasza na: DZIEŃ MATKI i XI RODZINNY PIKNIK CARITAS który odbędzie się 26 maja 2024 roku

Honorowym patronem pikniku jest GMINNE CENTRUM KULTURY w Halinowie

wspomagają nas również lokalni przedsiębiorcy.

Szczegółowy program na plakacie, dodatkowo turniej szachowy,

– spotkanie kandydatów do bierzmowania (klasy głównie 7) godz 19.00

– dzieci komunijne pielgrzymują do Loretto

4. w tym roku 4 ołtarze na Boże Ciało 30.05. przygotowują sołectwa Chobot, Kazimierów, Mrowiska i Krzewina. Prosimy o wcześniejsze zainteresowanie się tym wydarzeniem.

5. w piątek wylatuje nasza pielgrzymka do Medjugorie.

6. w sobotę  nabożeństwo wynagradzające o 7.00

7. w niedzielę 2 czerwca ofiary na pracę na Ukrainie będzie zbierał ks. Paweł Rossa

9. Ksiądz Piotr przyjmuje zgłoszenia na pielgrzymkę do Turcji „Szlakiem św. Pawła i św. Jana oraz Kościołów Apokalipsy”, która odbędzie się w dniach 16-24 sierpnia

10. Ksiądz Artur zaprasza na wyjazd do Ostrowa w terminie 3-13 lipca

11. Mamy przyjemność zaprosić naszych parafian do sklepu internetowego stworzonego z myślą o tych wszystkich  którzy szukają oryginalnych i Bożych przedmiotów do swojego domu, min. są tam obrazy, różańce, krzyżyki,  wiele innych ciekawych pomysłów na np. Boże prezenty.

Sklep nazywa się Boski Butik a więcej informacji na ulotkach znajduje się  w kruchcie kościoła.