OGŁOSZENIA NIEDZIELA 11 luty 2024r.

1. 11 lutego, na Mszy Św. o 12:00, rozdanie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św.

2. Ks. Piotr zaprasza na pielgrzymki do Medjugorie, Turcji, Meksyku, Fatimy i być może Ziemi Świętej.

3. Organista Tomasz Szulim serdecznie zaprasza osoby zainteresowane do dołączenia do chóru parafialnego. Już wkrótce zaczną się próby do Triduum Paschalnego. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt z p. Organistą

4. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy. W tygodniku artykuły o transplantacji

5. Nadal zachęcamy do ofiarności aby spłacić pojawiające się rachunki. Faktury za gaz od polowy grudnia do końca stycznia wyniosły 10 tys zł.

Kwoty darowizn składanych na rzecz naszej parafii przelewem bankowym mogą być następnie odliczone od podstawy opodatkowania i uwzględnione w zeznaniu podatkowym PIT składanym za rok, w którym dokonano darowizny. Powyższe oznacza, że darowizna ta obniży należny podatek do zapłaty lub cześć tej kwoty może być następnie zwrócona do ofiarodawcy jako zwrot podatku. W tytule przelewu bankowego prosimy dopisać „darowizna na cele kultu religijnego. (malowanie kościoła).

6. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku dochodowego z rozliczenia PIT za 2023 rok na rzecz Parafialnego Caritas przy naszej parafii. Rozliczając PIT należy wpisać w polu- Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego NR: KRS 0000223182 a w polu – Cel szczegółowy 1,5% : ZP HALINÓW

7. W Piątki Droga Krzyżowa

dla dzieci godz. 17.00

dla dorosłych po mszy wieczornej ok. 18.30.

Wieczorne Drogi Krzyżowe będą prowadzić.

1. Grupa Uwielbienia

2,. Caritas