OGŁOSZENIA NIEDZIELA 21 maj 2023r.

1. Dziś 21.05. VII niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie

– po sumie nab. Majowe; nadal nabożeństwa majowe w dni powszednie po mszy wieczornej ok. 18.30.

– nie będzie mszy greckokatolickiej

– rozpoczyna się „Biały Tydzień” godz. 12.00

– Zbiórka na fundusz inwestycyjny. Zostało jeszcze trochę do spłacenia drzwi wejściowych

Grupa uwielbienia zaprasza na modlitwę przed Najśw. Sakramentem o godz. 19.00w kościele.

2. w tygodniu na mszach o 18.00 „biały tydzień”.

– Rodzice klas drugich mogą już odbierać do wypełnienia deklaracje przystąpienia dziecka do I Komunii.

3. we wtorek 23.05. po mszy wieczornej 33-dniowe rekolekcje wg „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Maria Grignion de Montfort. Po wieczornej Mszy św. konferencja rekolekcyjna.

4. we czwartek 25.05.

– spotkanie grupy żeńskiej przygotowującej się do bierzmowania. Msza 1800, nast. Majowe i dalszy ciąg spotkania w sali teatralnej

5. w sobotę 27.05

– o 18.00 Wigilia przed Zesłaniem Ducha Świętego

6. w niedzielę 28.05. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

7. tydzień później 3 czerwca święcenia kapłańskie a 4 czerwca o 9.45 Msza Prymicyjna ks. Marcina Malinowskiego, naszego parafianina.

8. ZAPOWIEDZI

– Kamil Dziewulski kaw z par. tut i Kamila Olga Mucha z Latowicza

– Robert Żórawski z par. tut. i Karolina Anna Krupa, panna z par. Sulejówek-Miłosna

– Bartłomiej Szczurkiewicz kawaler i Patrycja Kruk panna oboje z par tut.

– Michał Jan Zarzycki kawaler i Magda Wioleta Jończyk panna oboje z par tut.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego kościoła.

Bóg zapłać za naprawę łąwek przed kościołem.

11. ks. Artur rozpoczyna zapisy na zajęcia szachowe. Spotkania będą odbywały się w soboty w godz 16.00-17.15 na sali teatralnej. Pierwsze zajęcia 3 .06.