OGŁOSZENIA NIEDZIELA 23 kwietnia 2023r.

1. Dziś 23 marca III niedziela Wielkanocna

– na sumie o 10.00 chrzty

– msza grecko-katolicka o godz. 14.00 kapl. Błogosł. Męczenników Pratulińskich

2. w poniedziałek

– kancelaria po mszy wieczornej

3. we wtorek

– na mszyo 18.00 rozpoczynamy kolejną edycję Rekolekcji Zawierzenia NMP (33)

Rekolekcje wg „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Maria Grignion de Montfort. We wtorek 25 kwietnia, po wieczornej Mszy św. będzie prowadzona adoracja, po niej pierwsza konferencja rekolekcyjna oraz przekazanie aktualnych przewodników rekolekcyjnych. Zapisy na rekolekcje prowadzone są przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie niewolnicyZmilosci.pl oraz na stronie naszej parafii. Wszystkich, którzy już oddali się Matce Bożej zapraszamy do pogłębienia swojego oddania. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich parafian.”
Link do formularza zgłoszeniowego:

4. w środę

– kancelaria godz 17.00

– nowenna do NMP Matki Nieustającej Pomocy o 17.45 i msza w int nowennowych

5. w czwartek

– Klub Mam godz. 10.00

– Adoracja po mszy wieczornej do 20.00

6. w piątek

– kancelaria 17.00

– Nowenna do Miłosierdzia Bożego o 17.30

– msza w int nowennowych o godz. 18.00

7. w sobotę

8. w niedzielę

– nie będzie mszy greckokatolickiej

10. Zapowiedzi alumn VI roku WSD naszej diecezji dk. Marcin Malinowski, syn Marka-Wojciecha i Bożeny w dniu 3 czerwca 2023 ma przyjąć świecenia kapłańskie w stopniu prezbitera. Polecamy dk Marcina modlitwom wiernych.

12. Parafialny Zespół Caritas w dniu 14 maja 2023 r. organizuje w ogrodach przy kościele naszej Parafii X Rodzinny Piknik. Prosimy naszych parafian i sponsorów o pomoc w organizacji tego pikniku, poprzez przekazywanie fantów – cegiełek na loterię, i innych cennych przedmiotów.

13. Podobnie jak w zeszłym roku, ks. Artur zaprasza rodziny i osoby dorosłe na wyjazd wakacyjny do Ostrowa nad morzem w terminie 9-16 lipca

14.Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego kościoła.

Dziękujemy również za wszystkie ofiary przelewane na konto. (nr konta: 18 1240 1082 1111 0010 3677 0235). Istnieje również możliwość złożenia ofiary poprzez kartę płatniczą terminal.

15. Pragniemy zachęcić do przekazania 1,5% podatku dochodowego PIT na rzecz Parafialnego Zespołu Caritas przy naszej parafii. Rozliczając się z podatku PIT za 2022 rok -wpisz w polu- „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz OPP” NR: KRS 0000223182 a w polu – Cel szczegółowy: ZESPÓŁ PARAFIALNY HALINÓW Wtedy pieniądze trafią na konto Caritas naszej Parafii. Wskazując  Organizację Pożytku Publicznego w zeznaniu rocznym sprawiamy, że 1,5% z podatku podatnika jest przekazywany na konto zarejestrowanej  organizacji, wskazanej przez podatnika.