OGŁOSZENIA NIEDZIELA 19 czerwca 2022r.

1. Dziś 12 niedziela czasu zwykłego

– ok. 9.30 wypominki

– po sumie, litania do Serca Jezusowego

– godz 14.00 zapraszamy na mszę grekokatolicką. W czasie wakacji ze względu na czas urlopowy  msza będzie według ogłoszeń.

– ok. 19.00 na prośbę rodziców spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania wszystkich grup mających przyjąć Sakrament na jesieni

– Po każdej mszy na prośby kierowców odbędzie się przed wakacjami błogosławieństwo pojazdów.

– Zbiórka do puszek na wymianę drzwi do budynków kościelnych po każdej mszy.

2. w poniedziałek, wtorek, środę po mszy wieczornej procesja eucharystyczna. Bóg zapłać osobom i rodzinom, które włączyły się w przygotowanie poszczególnych ołtarzy. 1 ołtarz ul. Jaworowa i okolice; 2. ołtarz ulica Warszawska; 3 ołtarz ul. Hipolitowska i okoliczne; 4 ołtarz Krzewina Duża i Mała.

3. W środę – Spotkanie bielanek o 17.00.

na mszy wieczornej i po mszy jubileusz 10-lecia wspólnoty Adoramus. Zapraszamy osoby, które uczestniczyły w tej wspólnocie

4. w czwartek kończymy dawną Oktawę Bożego Ciała. Po mszy wieczornej procesja eucharystyczna.

5. W piątek Uroczystość Najświętrzego Serca Pana Jezusa

– Adoracja całodzienna od godz. 9.00 do 17.30

– o godz. 8.00 msza na zakończenie roku szkolnego.

– po mszy wieczornej procesja eucharystyczna

6. Za tydzień XIII Niedziela Czasu Zwykłego 26.06.

– ok. 9.30 wypominki

– po sumie, litania do Serca Jezusowego

7. Rodzice dzieci klas drugich proszeni są o odbieranie w zakrystii deklaracji o przystąpieniu dziecka, w przyszłym roku, do I Komunii Świętej w naszej parafii. Wypełnione deklaracje prosimy złożyć jak najszybciej

8. Kandydaci do bierzmowania z obecnych klas VII VIII i szkół ponadpodstawowych, którzy nie przygotowali się do bierzmowania zaproszeni są na kurs przygotowujący i wypełnienie deklaracji przez rodziców.

9. Stałe Nabożeństwa i kancelaria w tygodniu

– w miesiącu czerwcu czerwcowe w dni powszednie po mszy wieczornej, w niedziele i święta po sumie ok. 11.00

kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek po mszy wieczornej, w środę  i piątek 17.00 – 17.30; W sprawach pilnych prosimy o telefon: 793 872 300.

– w środę o godz. 17.45 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza w podanych intencjach,

– w czwartek po mszy wieczornej Adoracja do godz. 20.00, Kompleta o godz. 19.45

– w piątek całodzienna Adoracja Najś Sakr. Od mszy porannej do wieczornej.

– Różaniec niedziela godz. 11.00, poniedziałek 17.25, wtorek 17.25, środa 17.15, czwartek ok 18.40, piątek i sobota po mszy porannej

11. są jeszcze wolne 4 miejsca na samolotową pielgrzymkę do Lourdes w drugiej połowie sierpnia. Informacje w zakrystii

12. Dziękujemy budującym I ołtarz za ofiarę 2300 zł – wkład na  wymianę drzwi do budynków kościelnych. Jak również za wpłaty na konto na ten cel. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Dziękujemy również za wszystkie ofiary przelewane na konto. (nr konta: 18 1240 1082 1111 0010 3677 0235). Istnieje również możliwość złożenia ofiary poprzez kartę płatniczą terminal.

15.zapowiedzi

Łukasz Szulawski i Karolina Skwarek , oboje z par. Tut.

Grzegorz Antosz kaw z par Wilczyska i Joanna Nowakowska panna z par. Tut.