OGŁOSZENIA NIEDZIELA 05 czerwca 2022r.

1. Dziś Niedziela Zesłania Ducha Świętego

– ok. 9.30 wypominki

– po sumie, litania do Serca Jezusowego i procesja eucharystyczna

– ok 13.00 Spotkanie rodziców dzieci komunijnych 2023 na sali teatralnej

– godz 14.00 zapraszamy na mszę grekokatolicką.

– ok. 19.00 spotkanie Ostiariuszy na sali teatralnej

– Rodzice dzieci klas drugich proszeni są o odbieranie w zakrystii deklaracji o przystąpieniu dziecka, w przyszłym roku, do I Komunii Świętej w naszej parafii. Wypełnione deklaracje prosimy złożyć jak najszybciej

Kandydaci do bierzmowania z obecnych klas VII VIII i szkół ponadpodstawowych zaproszeni są na kurs przygotowujący i wypełnienie deklaracji przez rodziców.

2. Stałe Nabożeństwa i kancelaria w tygodniu

– w miesiącu czerwcu czerwcowe w dni powszednie po mszy wieczornej, w niedziele i święta po sumie ok. 11.00 W

kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek po mszy wieczornej, w środę  i piątek 17.00 – 17.30; W sprawach pilnych prosimy o telefon: 793 872 300.

– w środę o godz. 17.45 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza w podanych intencjach,

– w czwartek po mszy wieczornej Adoracja do godz. 20.00, Kompleta o godz. 19.45

– w piątek całodzienna Adoracja Najś Sakr. Od mszy porannej do wieczornej.

– Różaniec niedziela godz. 11.00, poniedziałek 17.25, wtorek 17.25, środa 17.15, czwartek ok 18.40, piątek i sobota po mszy porannej

3. w poniedziałek o 19.00 spotkanie rodziców i chrzestnych przed chrztami, które odbędą się w czerwcu i w wakacje.

4. W środę – Spotkanie bielanek o 17.00.

5. W piątek Adoracja całodzienna do godz. 17.30 Po mszy wieczornej całonocna Adoracja. Prosimy o zapisywanie się na listy.

Po mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania dziewcząt klas VIII

6. Za tydzień X Niedziela Czasu Zwykłego

– ok. 9.30 wypominki

– po sumie, litania do Serca Jezusowego

– godz 14.00 zapraszamy na mszę grekokatolicką.

– ok. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania wszystkich grup mających przyjąć Sakrament na jesieni

7. 16 czerwca na procesję Bożego Ciała ołtarze przygotowują 1 ołtarz ul. Jaworowa i okolice 2. ołtarz ulica Warszawska , 3 ołtarz ul. Hipolitowska i okoliczne, 4 ołtarz Krzewina Duża i Mała. Prosimy o wcześniejsze zainteresowanie się tematyką ołtarzy.

9. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych za dar ołtarza – wkład na  wymianę drzwi do budynków kościelnych. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Dziękujemy również za wszystkie ofiary przelewane na konto. (nr konta: 18 1240 1082 1111 0010 3677 0235). Istnieje również możliwość złożenia ofiary poprzez kartę płatniczą terminal.

10. W dalszym ciągu będziemy prowadzić zbiórkę żywności dla potrzebujących osób z Ukrainy,

11. .Burmistrz Halinowa przypomina mieszkańcom, iż każdy właściciel budynku, zarówno mieszkalnego, jak i niemieszkalnego, w którym zainstalowane jest źródło ciepła lub spalania paliw jest zobowiązany do złożenia Deklaracji do centralnej ewidencji emisyjności budynków.

12.zapowiedzi

Radosław Świderski i Aneta Łukaszewicz oboje z par. tut.

Maciej Szczurkiewicz, kawaler i Dominika Wąsowska, panna oboje z par. tut.