OGŁOSZENIA NIEDZIELA 30 czerwca 2024r.

1. Od 23 czerwca do 1 września wprowadzamy porządek wakacyjny:

– zasadniczo będzie jeden ksiądz

– spowiedź, w tygodniu, pół godziny przed Mszą Św., spowiedź w niedzielę będzie utrudniona

– kancelaria będzie czynna w poniedziałki i środy po Mszy Św. do godz. 19:30. W piątki kancelaria nieczynna.

2. Dzisiaj w niedzielę 30 czerwca

– po sumie ostatnie nabożeństwo czerwcowe

– w zakrystii można odbierać deklaracje dla dzieci mających przystąpić do I Komunii Św. w przyszłym roku

3. W środę, 3 lipca, o 17:45 Nowenna do NMP Matki Nieustającej Pomocy i Msza Św. w intencjach nowennowych

4. 4 lipca przypada I czwartek miesiąca. O 18:00 Msza Św. w intencji kapłanów, o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego oraz adoracja NS do godz. 20:00.

5. 5 lipca przypada I piątek miesiąca

– Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00, kancelaria nieczynna

6. 6 lipca msza i nabożeństwo wynagradzające o g. 7.00

7. 7 lipca niedziela

– po sumie krótkie nabożeństwo i procesja eucharystyczna

– spotkanie kółek różańcowych po sumie

– po mszy wieczornej adoracja do godz 20.00 w int dzieci nienarodzonych

8. w piątek 12 lipca nocne czuwanie od mszy wieczornej do porannej 13 lipca. Prosimy o zapisywanie się na listę

9. w sobotę 13 lipca po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie

10. w niedzielę 14 lipca

– wypominki godz 9.30

– chrzty na sumie o godz. 10.00

11. w sobotę 20 lipca powitanie ikony Bramy Miłosierdzia z Jarosławia. Jest to jeden z ważniejszych wizerunków Maryi słynący łaskami. Papież Franciszek w Roku Miłosierdzia zaprosił tę ikonę do Rzymu. Ikona będzie w naszej parafii przez tydzień. Wspólne modlitwy będą po mszy wieczornej.

12. w niedzielę 21 lipca

– zbiórka na inwestycje do puszek jak zwykle w III niedzielę miesiąca. Jezeli mamy dokończyć zaplanowane inwestycje (drzwi do toalety, chodnik wokół kościoła, zakończenie prac na wieży, uruchomienie dzwonów, ławki w kościele) potrzebne są konkretne fundusze.

– wypominki 9.30

– po sumie litania loretańska przed Ikoną Bramy Miłosierdzia

13. przez cały tydzień adoracja i modlitwy przed ikoną Bramy Miłosierdzia.

14. 27 lipca w sobotę pożegnanie ikony Maryi Bramy Miłosierdzia

15. 28 lipca w niedzielę

– poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej mszy świętej

– wypominki 9.30

14. Zapowiedzi drugie:

Grzegorz Abramowski kawaler z par Ząbki i Żaneta Witkowska panna z par. Tut.,

Dominik Grabek kawaler i Patrycja Beczek panna z par. Tut.,

Piotr Stypułkowski kawaler z par. Stara Miłosna i Maria Teresa Grądzka panna z par. Tut.