Ogłoszenia – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.10.2020r.

1 Dziś w I niedzielę miesiąca uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną po Mszy Świętej o g. 1000 i Różańcu Świętym. Po Procesji Spotkanie Formacyjne dla Kół Żywego Różańca. Po Mszy Świętej o g. 1200 spotkanie dla rodziców i ich dzieci z klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii Świętej i pobłogosławienie i rozdanie Różańców Świętych. Zaś po wieczornej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do g. 2000. Ta godzinna modlitwa adoracyjna ma za cel podziękowanie za dar życia, obronę poczętego życia, ale także wyproszenie daru życia. Zapraszamy więc wszystkich, którzy: są rodzicami, trwają w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, mamy, które są w stanie błogosławionym i chcą wypraszać łaskę szczęśliwego rozwiązania, ale także te małżeństwa, które pragną przyjąć życie w osobie swoich dzieci i o to proszą. Dziś taca jest przeznaczona na Dom Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.

2 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 2000. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.

3 W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu na Ołtarzu Głównym po Mszy Świętej porannej do g. 1730.  Po Mszy Świętej wieczornej całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Zapraszamy do zapisów na listę w zakrystii. Zawsze powinny być przynajmniej dwie osoby. Adoracja nocna odbędzie się tylko wówczas kiedy do czwartku wszystkie dyżury adoracyjne będą zapełnione.

4 W sobotę o 1900 kolejne spotkanie Kursu Przedmałżeńskiego.

5 W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w kościele w Polsce XX Dzień Papieski. W czasie każdej Mszy Świętej będzie przeprowadzana zbiórka do skarbony na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera stypendiami uzdolnioną, ale ubogą młodzież.

6 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w następującym porządku. Dzieci: od poniedziałku do piątku o 1730. Dorośli: od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o g. 1000. W październiku z racji na Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Nowenny do Bożego Miłosierdzia.

7 Uczestnicząc we Mszach Świętych i  Nabożeństwach w kościele pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek albo przyłbic.

8 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.