Jesteś tutaj

OGŁOSZENIA II NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 STYCZNIA 2020 r.

1 Dziś po Mszy Świętej o g. 12.00 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły z Halinowa.
2 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
3 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
4 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
5 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie uprzejmie informuje mieszkańców, że w najbliższy poniedziałek 20 stycznia br. do halinowskiej szkoły przyjedzie ciężarówka wypełniona tysiącem książek. Jest to nagroda dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie za wspólną pracę dzieci, rodziców, nauczycieli, pracowników, przyjaciół szkoły, wykonaną w ramach organizowanego przez Empik Konkursu „Tysiąc powodów by czytać”. O godzinie 11.00 ulicami naszego miasta przejedzie kolorowy pojazd wypełniony książkami i w podziękowaniu za kibicowanie i oddane głosy, kilkadziesiąt książek zostanie podarowanych przypadkowo spotkanym mieszkańcom. Zapraszamy!
6 W niedzielę 26 stycznia o g. 16.00 zapraszamy tych wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Gruzji, na spotkanie z ks. Przemkiem w Sali Teatralnej, w czasie którego odbędzie się podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 500 zł oraz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 13 zł. Są jeszcze wolne miejsca zapraszamy do zapisów.
7 W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska tzw. kolęda. Plan kolędy będzie podawany tygodniowo. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo kolędowe. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek 20 stycznia od g. 16.00 Ul. Hipolitowska (numery parzyste od 44 do 2, jeden ksiądz)
Ul. Okuniewska (numery parzyste od 148 do 114, jeden ksiądz)
Wtorek 21 stycznia od g. 16.00 Ul. Herbaciana, Ul. Hipolitowska (numery nieparzyste od 99 do 55, jeden ksiądz)
Ul. Okuniewska (numery nieparzyste od 115 do 53, jeden ksiądz)
Środa 22 stycznia od g. 16.00 Ul. Hipolitowska (numery nieparzyste od 53 do 1, jeden ksiądz)
Ul. Okuniewksa (numery parzyste od 106 do 80, jeden ksiądz)
Czwartek 23 stycznia od g. 16.00 Ul. Warszawska (numery nieparzyste, od 99 do 1)
Ul. Okuniewska (numery parzyste od 6 do 76, bez numerów 68f, 68c, 68a, jeden ksiądz)
Piątek 24 stycznia od g. 16.00 Ul. Okuniewska (numery nieparzyste od 3 do 45, jeden ksiądz)
Ul. Pułaskiego (jeden ksiądz, rozpocznie od strony ul. Dąbrowskiego)
Sobota 25 stycznia od g. 10.00 Ul. Kasztanowa, Ul. Jarzębinowa, ul. Jodłowa, Konik Stary, Ul. Warszawska (numery parzyste, dwóch księży)
Poniedziałek 27 stycznia od g. 16.00 Ul. Bema (dwóch księży)
W czasie kolędy Sakrament Pokuty będzie 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną, natomiast wszystkie sprawy kancelaryjne będą załatwiane po Mszy Świętej wieczornej.