OGŁOSZENIA III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, ŚWIETO CHRZTU PAŃSKIEGO - 12 STYCZNIA 2020 r.

1 Dziś o g. 16.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą, połączoną z katechezą liturgiczną oraz spotkanie po Mszy Świętej, w czasie którego odbędzie się pobranie miary na sukienki dla dziewczynek i na komże dla chłopców.
2 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
3 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
4 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
5 W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o g. 12.00 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły z Halinowa.
6 W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska tzw. kolęda. Plan kolędy będzie podawany tygodniowo. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo kolędowe. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek 13 stycznia od g. 16.00 Ul. Okrzei i Akacjowa (jeden ksiądz)
Ul. Sosnowa, Świerkowa, Bukowa (jeden ksiądz rozpocznie od ul. Sosnowej)
Wtorek 14 stycznia od g. 16.00 Ul. Jesionowa i Jaworowa, Grabowa (dwóch księży)
Środa 15 stycznia od g. 16.00 Ul. Leśna i Brzozowa (dwóch księży)
Czwartek 16 stycznia od g. 16.00 ul. Łąkowa (dwóch księży)
Piątek 17 stycznia od g. 16.00 Ul. Klonowa (jeden ksiądz, rozpocznie od strony ul. Warszawskiej)
Ul. Hipolitowska (numery parzyste od 86 do 46) (jeden ksiądz)
Sobota 18 stycznia od g. 10.00 Ul. Polanki, Ul. Majowa: 40 i 36, ul. Hipolitowska (numery parzyste od ul. Majowej do nr 92) (jeden ksiądz)
Ul. Hipolitowska (numery parzyste i nieparzyste od Szosy Terespolskiej do ul. Majowej, ul. Majowa, ul. Wrzosowa, ul. Modrzewiowa, ul. Jałowcowa (jeden ksiądz)
Poniedziałek 20 stycznia od g. 16.00 Ul. Hipolitowska (numery parzyste od 44 do 2) (jeden ksiądz)
Ul. Okuniewska (numery parzyste od 148 do 114) (jeden ksiądz)
W czasie kolędy Sakrament Pokuty będzie 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną, natomiast wszystkie sprawy kancelaryjne będą załatwiane po Mszy Świętej wieczornej.