Jesteś tutaj

Zaproszenie na spotkanie Świąteczno-Noworoczne

Parafialny Caritas serdecznie zaprasza podopiecznych, i seniorów
z naszej parafii na spotkanie Świąteczno- Noworoczne,
które odbędzie się w dniu 11 stycznia 2020 roku o godzinie 13.00.
w Salce Teatralnej przy naszym kościele.
Spotkanie będzie połączone z poczęstunkiem i wspólnym kolędowaniem.
W tym świątecznym czasie każdy powinien być obdarowany ciepłem i dobrym słowem. Poddając się tej wyjątkowej aurze serdeczności, optymizmu i dzielenia stajemy się lepszymi, wspaniałomyślnymi wobec innych.
Chcemy, aby na tym naszym spotkaniu, każdy czuł się gościem zaproszonym przez maleńkiego Jezusa, Maryję i Józefa, aby razem z nimi stanowić wielką rodzinę ludzi dobrej woli, takie jest przesłanie tego spotkania.

Prosimy domowników, opiekunów aby pomogły osobom starszym dotrzeć na to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy