OGŁOSZENIA XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 WRZEŚNIA 2019 r.

1 Dziś o g. 16.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą, połączoną z katechezą liturgiczną oraz na spotkanie formacyjne po Mszy Świętej.
2 Dziś Parafialny Zespół Caritas, wraz ze Szkolnym Kołem Caritas organizuje „Święto Chleba” w naszej parafii. Rozpoczniemy Mszą Świętą z darem ofiarnym – chlebem o godz. 10.00. Po zakończeniu Mszy Świętej odbędzie się symboliczne dzielenie się chlebem w parafii i w naszych domach, zaniesiemy go do ludzi starszych chorych i potrzebujących. W prostym geście damy wyraz gotowości do dzielenie się sercem. Są przygotowane kramy z chlebem i innymi wypiekami, gdzie po każdej Mszy Świętej będzie można symbolicznie nabyć kromkę chleba. Za zebrane pieniądze podczas „Święta chleba” zakupiona zostanie żywność i formie paczek przekażemy osobom starszym niepełnosprawnym, samotnym. Serdecznie zapraszamy naszych parafian, do wzięcia udziału w tym święcie, oddajmy wdzięczność Bogu za dar chleba, i módlmy się, aby nigdy go nam nie brakowało, uczmy młode pokolenie szacunku do chleba.
3 Zapraszamy dziś po każdej Mszy Świętej rodziców ze Wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci do salki przy zakrystii po odbiór nowych grafików modlitwy na kolejny rok.
4 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
5 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
6 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
7 W piątek nie będzie katechezy dla dorosłych.
8 W niedzielę odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież z grupy młodszej (była klasa 8) o g. 15.00 , a młodzież z grupy starszej (była klasa III gimnazjum) o g. 16.15. Nowa grupa kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zostanie zawiązana dopiero po Bierzmowaniu powyższych grup.