Jesteś tutaj

OGŁOSZENIA XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 SIERPNIA 2019 r.

1 Jutro będziemy obchodzić Uroczystość NMP Częstochowskiej. Tego dnia Mszę Święte będą o g. 7.00 i 18.00.
2 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
3 W czwartek, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
4 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o g. 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
5 W I niedzielę miesiąca uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną po Mszy Świętej o g. 10.00. Po Procesji odbędzie się Spotkanie Formacyjne dla Kół Żywego Różańca. Zaś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do g. 20.00. Ta godzinna modlitwa adoracyjna ma za cel podziękowanie za dar życia, obronę poczętego życia, ale także wyproszenie daru życia. Zapraszamy więc wszystkich, którzy: są rodzicami, trwają w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, mamy, które są w stanie błogosławionym i chcą wypraszać łaskę szczęśliwego rozwiązania, ale także te małżeństwa, które pragną przyjąć życie w osobie swoich dzieci i o to proszą.
6 W niedzielę 1 września odbędzie się zbiórka do Skarbony na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
7 Od niedzieli 1 września będziemy przyjmować rezerwacje na intencje Mszy Świętych na cały rok 2020
8 Przypominamy, żeby w okresie wakacji ze Spowiedzi Świętej korzystać przed Mszą Świętą.