OGŁOSZENIA XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 SIERPNIA 2019 r.

1 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45
2 W czwartek, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
3 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o g. 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
4 W niedzielę 25 sierpnia o g. 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta za zmarłego byłego Proboszcza naszej Parafii ś. p. Ks. Andrzeja Kamińskiego w 3 rocznicę Jego śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5 Od niedzieli 1 września będziemy przyjmować rezerwacje na intencje Mszy Świętych na cały rok 2020.
6 Przypominamy, żeby w okresie wakacji ze Spowiedzi Świętej korzystać przed Mszą Świętą.