Jesteś tutaj

OGŁOSZENIA XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 11 SIERPNIA 2019 r.

1 We wtorek po Mszy Świętej wieczornej, z racji na 13 dzień miesiąca zapraszamy na Różaniec z procesją Fatimską. Prosimy zabrać ze sobą świece.
2 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45
3 W czwartek, 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Świętych tego dnia jest niedzielny, czyli: 7.00 10.00 12.00 18.00 . Po każdej Mszy Świętej będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
4 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o g. 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
5 Przypominamy, żeby w okresie wakacji ze Spowiedzi Świętej korzystać przed Mszą Świętą.