OGŁOSZENIA XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 4 SIERPNIA 2019 r.

1 Dziś w I niedzielę miesiąca uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną po Mszy Świętej o g. 10.00. Zaś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do g. 20.00. Ta godzinna modlitwa adoracyjna ma za cel podziękowanie za dar życia, obronę poczętego życia, ale także wyproszenie daru życia. Zapraszamy więc wszystkich, którzy: są rodzicami, trwają w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, mamy, które są w stanie błogosławionym i chcą wypraszać łaskę szczęśliwego rozwiązania, ale także te małżeństwa, które pragną przyjąć życie w osobie swoich dzieci i o to proszą.
2 We wtorek będziemy obchodzić Święto Przemienienia Pańskiego.
3 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
4 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
5 W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00, a o g. 17.30 na Nowennę do Miłosierdzia Bożego. Zaś po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. Rozpoczniemy w piątek po wieczornej Mszy Świętej i będziemy trwać do Mszy Świętej porannej w sobotę. Dla bezpieczeństwa Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zawsze powinny być przynajmniej dwie osoby, dlatego zapraszamy do zapisów na listę, która znajduje się w zakrystii. W kaplicy Matki Bożej jest wyłożona Księga Dziękczynna, w której można wpisywać podziękowania za łaski otrzymane od Pana Jezusa, które otrzymaliśmy w czasie naszych nocnych Adoracji.
6 Przypominamy, żeby w okresie wakacji ze Spowiedzi Świętej korzystać przed Mszą Świętą.