OGŁOSZENIA XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 CZERWCA 2019 r.

1 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
2 W I czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo w intencji nowych powołań i Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
3 W I piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00. Spowiedź od g. 17.00. Msze Święte będą odprawiane o g.: 7.00 i 18.00.
4 W I sobotę miesiąca, zapraszamy na NABOŻEŃSTWO I SOBOTNIE - WYNAGRADZAJĄCE ZA GRZECHY PRZECIW NIEPOKALANEMU SERCU MARYI i Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 9.00. Nabożeństwo rozpoczynamy Mszą Świętą o g. 7.00. Tych wszystkich, którzy ze względu na poranną godzinę nie mogą uczestniczyć w tym nabożeństwie u nas w parafii, zapraszamy na to nabożeństwo do parafii w Długiej Kościelnej o g. 18.00.
5 W I niedzielę miesiąca uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną po Mszy Świętej o g. 10.00. Zaś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do g. 20.00. Ta godzinna modlitwa adoracyjna ma za cel podziękowanie za dar życia, obronę poczętego życia, ale także wyproszenie daru życia. Zapraszamy więc wszystkich, którzy: są rodzicami, trwają w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, mamy, które są w stanie błogosławionym i chcą wypraszać łaskę szczęśliwego rozwiązania, ale także te małżeństwa, które pragną przyjąć życie w osobie swoich dzieci i o to proszą.
6 W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów.
7 Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy w niedzielę 14 lipca. Wyjazd o g. 5.00. Zapisy i informacje u p. Danuty Brzezińskiej.
8 Przypominamy, żeby w okresie wakacji ze Spowiedzi Świętej korzystać przed Mszą Świętą.