Jesteś tutaj

ogłoszenia 21.04 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o g. 6.00 - Msza Święta z procesją rezurekcyjną wokół kościoła. Kolejne MSZE ŚWIĘTE W DZIEŃ: godz.: 10.00, 12.00, 18.00
Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy przed Mszą Świętą o g. 10.00 /9.45/ (III dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego).
2. Wyrażamy gorące podziękowania wszystkim naszym parafianom za liczny i pełen zaangażowania udział w nabożeństwach i czuwaniu podczas Triduum Paschalnego. Dziękujemy mieszkańcom ul. Wierzbowej i Cisowej za przyjęcie i przygotowanie Drogi Krzyżowej. Dziękujemy p. organiście i Chórowi za przygotowanie Śpiewów Liturgicznych. Dziękujemy naszym ministrantom na czele z p. Michałem i p. Jackiem za przygotowanie liturgii. Dziękujemy nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej za pomoc. Dziękujemy Wspólnocie Adoramus za przygotowanie „Ciemnicy”. Dziękujemy p. kościelnemu za przygotowanie Grobu Pańskiego. Dziękujemy p. Agnieszce za przygotowanie i ułożenie kwiatów. Dziękujemy p. Dobrosławie za przygotowanie wianków na Wigilię Paschalną. Dziękujemy p. zakrystiance za przygotowania w zakrystii. Dziękujemy wszystkim innym osobom, które zaangażowały się w przygotowania świąteczne.
3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny taca będzie przeznaczona na KUL.
4 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
6. W piątek, po Mszy Świętej porannej zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do g. 17.00.
7. W najbliższy piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych.
8. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
9. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione na podstawie objawień Pana Jezusa do św. Faustyny Kowalskiej. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o g. 15.00. Przygotowując się do tego dnia trwamy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego (dziś w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy o 9.45, a w pozostałe dni do soboty włącznie o 17.45).
10. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.
11. Od Niedzieli Palmowej można zabierać do domu folder z planem Misji Świętych, które rozpoczną się w niedzielę 5 maja, a zakończą w niedzielę 12 maja.