1. Dziś w kruchcie kościoła są rozprowadzane książki poświęcone Janowi Pawłowi II oraz pisanki wykonane przez młodzież z gimnazjum. Wszystkie środki będą przeznaczone na pomoc dzieciom w Afryce.
2. W poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia Msze Święte odprawiane będą o godz. 7.00 i 18.00. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy do podjęcia na nowo Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dzieło Duchowej Adopcji polega na otoczeniu modlitwą dzieci poczętych, a zagrożonych aborcją lub innym niebezpieczeństwem. Przez 9 miesięcy modlitwy zobowiązujemy się każdego dnia do odmawiania: 1 Dziesiątka Różańca Świętego, specjalnej Modlitwy Duchowej Adopcji oraz do podjęcia dobrowolnego wyrzeczenia na rzecz dziecka objętego Duchową Adopcją. Więcej szczegółów w zakrystii.
3. W piątek, po Mszy Świętej wieczornej i Drodze Krzyżowej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45. W okresie Wielkiego Postu w piątki nie będzie Nowenny do Bożego Miłosierdzia, gdyż w tym czasie będą Drogi Krzyżowe dla dzieci.
5. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ. Dzieci: g. 17.15 ; Młodzież i dorośli g. 18.30 /po Mszy Świętej wieczornej/.
6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na uroczyste nabożeństwo GORZKICH ŻALI PRZED WYSTAWIONYM NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM ORAZ Z KAZANIEM PASYJNYM O g. 17.15. Zaś o g. 9.30 Gorzkie Żale będą śpiewane przez pana organistę, bez wystawienia Najświętszego Sakramentu. ( z wyjątkiem 3 niedzieli miesiąca – jest wtedy Modlitwa Wypominkowa).
7. W niedzielę, 31 marca o g. 15.00 Ks. Przemek zaprasza na Salę Teatralną na kolejne spotkanie w sprawie pielgrzymki do Fatimy, która odbędzie się w dniach 18 – 25 października 2019 r. Proszę na spotkanie zabrać: dowód osobisty lub paszport w zależności od tego, jakie dane zostały podane w umowie (w celu sprawdzenia tych danych) oraz 10 zł. jako wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. W czasie spotkania będą podane bardzo ważne informacje, więc bardzo proszę wszystkich o obecność.
8. We wtorek 2 kwietnia, o g. 18.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą, połączoną z katechezą liturgiczną i spotkanie formacyjne po Mszy Świętej.
9. W niedzielę 7 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania. Młodzież z klas 8 zapraszamy na g. 15.00, a młodzież z klas III gimnazjum na g.16.00.