1. Dziś po Mszy Świętej Wieczornej zapraszamy na konferencję – wykład, który poprowadzi Ks. Piotr Pawlukiewicz. Wykład – konferencja będzie dotyczyła relacji międzyludzkich. Szczególnie zapraszamy młodzież wraz z rodzicami, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania.
2. W piątek będziemy obchodzić Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę. Pozostałe warunki odpustu to: bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego.
3. W piątek, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych.
4. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, a na Nowennę do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 17.30.
5. W niedzielę 24 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Odbędzie się wtedy także przejrzenie indeksów i decyzja o dalszym przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania. Klasy VIII zapraszamy o g. 15.30, a klasy III Gimnazjum o g. 16.30.
6. W niedzielę 24 lutego po Mszy Świętej o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców z klas II. Spotkanie ma na celu omówienie podstawowych obowiązków rodziców, którzy swoje dzieci prowadzą drogą wiary do kolejnego etapu życia religijnego, jakim jest Sakrament Pokuty i Sakrament Eucharystii. Na spotkaniu tym zostanie podana data I Komunii Świętej w 2020 r.