1. Wczoraj zakończyliśmy w naszej parafii Wizytę Duszpasterską, tzw. „kolędę”. Składamy serdeczne podziękowania za świadectwo wiary tym wszystkim, którzy w osobie kapłana przyjęli Chrystusa, który błogosławił nasze domy i rodziny. W tym roku błogosławieństwo kolędowe przyjęło 1314 rodzin. Składamy serdeczne Bóg zapłać, za wszelkie złożone ofiary kolędowe. Jeśli z jakiś przyczyn błogosławieństwo kolędowe w naszych domach się nie odbyło, a chcielibyśmy, żeby się odbyło, to zapraszamy do indywidualnego umówienia się z kapłanem na wizytę kolędową.
2. W poniedziałek 11 lutego, o g. 18.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą, połączoną z katechezą liturgiczną i spotkanie formacyjne po Mszy Świętej.
3. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, a na Nowennę do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 17.30.
4. W niedzielę 17 lutego po Mszy Świętej Wieczornej zapraszamy na konferencję – wykład, który poprowadzi Ks. Piotr Pawlukiewicz. Wykład – konferencja będzie dotyczyła relacji międzyludzkich. Szczególnie zapraszamy młodzież wraz z rodzicami, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania.
5. W niedzielę 24 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Odbędzie się wtedy także przejrzenie indeksów i decyzja o dalszym przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania. Klasy VIII zapraszamy o g. 15.30, a klasy III Gimnazjum o g. 16.30.
6. W niedzielę 24 lutego po Mszy Świętej o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców z klas II. Spotkanie ma na celu omówienie podstawowych obowiązków rodziców, którzy swoje dzieci prowadzą drogą wiary do kolejnego etapu życia religijnego, jakim jest Sakrament Pokuty i Sakrament Eucharystii. Na spotkaniu tym zostanie podana data I Komunii Świętej w 2020 r.