1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, a na Nowennę do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 17.30.
2. W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska. Plan kolędy jest podawany tygodniowo. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo kolędowe. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek,
21 stycznia od g. 16.00 Dwóch księży: ul. Bema
Wtorek,
22 stycznia od g. 160.0 Jeden ksiądz: ul. Dąbrowskiego (rozpocznie od strony Długiej Kościelnej)
Jeden ksiądz: ul. Poniatowskiego
Środa,
23 stycznia od g. 16.00 Dwóch księży: ul. Prusa
Czwartek,
24 stycznia od g. 16.00 Jeden ksiądz: ul. Sienkiewicza (rozpocznie od strony ul. Dąbrowskiego)
Jeden ksiądz: ul. Słowackiego (odcinek od ul. Bema do ul. Piłsudskiego, rozpocznie od strony ul. Bema)
Piątek,
25 stycznia od g. 16.00 Jeden ksiądz: ul. Paderewskiego (rozpocznie od strony ul. Dąbrowskiego)
Jeden ksiądz: ul. Słowackiego (odcinek od ul. Piłsudskiego do ul. Okuniewskiej, rozpocznie od strony ul. Piłsudskiego)
Sobota,
26 stycznia od g. 10.00 Jeden ksiądz: ul. Hipolitowska (numery parzyste i nieparzyste od 140 do 111, czyli do ul. Majowej), ul. Majowa, ul. Jałowcowa, ul. Wrzosowa, ul. Modrzewiowa
Jeden ksiądz: ul. Polanki, ul. Hipolitowska numery parzyste od 106 do 82
Poniedziałek,
28 stycznia od g. 16.00 Dwóch księży: ul. Spółdzielcza
Wtorek,
29 stycznia od g. 16.00 Jeden ksiądz: ul. Pułaskiego (rozpocznie od strony ul. Dąbrowskiego)
Jeden ksiądz: ul. Hipolitowska (numery parzyste od 78 do 24)
Sakrament Pokuty będzie 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną, natomiast wszystkie sprawy kancelaryjne będą załatwiane po Mszy Świętej wieczornej.
3. Wspólnota ADORAMUS zaprasza na kurs dla małżeństw pragnących pogłębić swoją relację. Spotkania rozpoczną się w poniedziałek 18 lutego br. o godzinie 19.00 w Sali Teatralnej przy naszym kościele. Obejmą: posiłek, wykład oraz czas na rozmowę tylko we dwoje. Wszystko zostaje między małżonkami. Wszelkie pytania oraz zgłoszenia (do 3 lutego br.) prosimy przesyłać mailem na adres: adoramus.kursmalzenski@gmail.com. Więcej informacji i opinie o kursie na stronie parafii w zakładce ADORAMUS.
4. W ubiegłą niedzielę, po Jasełkach Misyjnych zebrano 430 zł., które zostaną przekazane na dzieło Adopcji Serca, prowadzonej przez dzieci naszej szkoły w Halinowie.