1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres liturgiczny Narodzenia Pańskiego. Po Mszy o g. 10.00 odbędzie się Opłatek Żywego Różańca.
2. Dziś o g. 10.00 odbędzie się Msza Święta za Ś.P. KS. PRAŁATA SZCZEPANA STALPIŃSKIEGO, BUDOWNICZEGO I PIERWSZEGO PROBOSZCZA NASZEJ PARAFII, W 8 ROCZNICĘ JEGO ŚMIERCI.
3. Dziś po Mszy Świętej o g. 12.00 zapraszamy na Salę Teatralną na Jasełka Misyjne w wykonaniu dzieci klas I – III, uczniów szkoły w Halinowie. Po przedstawieniu będzie można swoimi ofiarami wspomóc akcję misyjną dzieci – Adopcja Serca.
4. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, a na Nowennę do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 17.30.
5. W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska. Plan kolędy jest podawany tygodniowo. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo kolędowe. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek, 14 stycznia od g. 16.00 Ul. Okuniewska (numery nieparzyste)
Wtorek, 15 stycznia od g. 16.00 Ul. Okuniewska (numery parzyste)
Środa, 16 stycznia od g. 16.00 Ul. Północna, ul Piłsudskiego (numery parzyste i nieparzyste od ul. Okuniewskiej do ul. Jana Pawła II)
Czwartek, 17 stycznia od g. 16.00 ul Piłsudskiego (numery parzyste i nieparzyste miedzy ul. Jana Pawła II i ul Dąbrowskiego)
Piątek, 18 stycznia od g. 16.00 Ul. Mickiewicza (od Stacji do Ul. Okuniewskiej)
Sobota, 19 stycznia od g. 10.00 Kazimierów (jeden ksiądz, w następującej kolejności: ul. Świętokrzyska, ul. Jagodowa, ul. Pomarańczowa, ul. Cytrynowa, ul. Zastawie, ul. Dzikiej Róży, ul. Morelowa, ul. Agawy); Ul. Mickiewicza (jeden ksiądz od ul. Okuniewskiej do ul. Powstania Styczniowego)
Poniedziałek, 21 stycznia od g. 16.00 Ul. Bema,
Wtorek, 22 stycznia od g. 16.00 Ul. Dąbrowskiego, Ul. Poniatowskiego
Sakrament Pokuty będzie 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną, natomiast wszystkie sprawy kancelaryjne będą załatwiane po Mszy Świętej wieczornej.
6. W tym roku Kolędnicy Misyjni zebrali łącznie 4960 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym Parafianom, za wsparcie tej inicjatywy. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone dla dzieci w Rwandzie i Burundi.
7. Życie sakramentalne w naszej parafii w ubiegłym roku można przedstawić w następujących liczbach:
Chrzty – 73 Śluby - 9
I Komunia – 93 Bierzmowanie – 133
Pogrzeby – 33 Rozdane Komunie Św. – 80 tys.