ŚWIECE - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2018

Parafialny Zespół Caritas wraz z Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej po każdej niedzielnej mszy świętej tj: 9, 16, 23 grudnia 2018 roku będzie rozprowadzał świece w ramach ogólnopolskiej kampanii:
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
Jest to XXV Jubileuszowa edycja akcji, która na stałe wpisała się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Tegorocznym hasłem są słowa:
Świeca, która tworzy Polską Wigilię.
Małe i duże świece z logo Caritas, które zapala się w czasie Wigilii i stawia na świątecznym stole obok dodatkowego nakrycia dla nieoczekiwanego gościa, są wyrazem naszej pamięci o osobach potrzebujących.
Wszystkich parafian zapraszamy do nabywania świec, niech zapłoną na stołach wigilijnych w każdym domu.
Pozyskane środki ze sprzedaży świec przeznaczone zostaną dla dzieci dotknięte ubóstwem w naszej diecezji.