1. Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela Roku Kościelnego. O g. 9.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt Poświęcenia Chrystusowi Królowi. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy publicznie odmówią ten Akt Poświęcenia. Pozostałe warunki odpustu to: bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego.
2. W piątek 30 listopada, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na kolejną Katechezę dla Dorosłych.
3. W I sobotę miesiąca zapraszamy na NABOŻEŃSTWO I SOBOTNIE - WYNAGRADZAJĄCE ZA GRZECHY PRZECIW NIEPOKALANEMU SERCU MARYI i Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 9.00. Nabożeństwo rozpoczynamy Mszą Świętą o g. 7.00. Tych wszystkich, którzy ze względu na poranną godzinę nie mogą uczestniczyć w tym nabożeństwie u nas w parafii, zapraszamy na to nabożeństwo do parafii w Długiej Kościelnej o g. 18.00.
4. W I niedzielę, uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną w kościele, po Mszy Świętej o g. 10.00. Po procesji odbędzie się spotkanie formacyjne dla Wspólnot Żywego Różańca.
5. W przyszłą niedzielę, 2 grudnia rozpoczynamy Okres Adwentu i Nowy Rok Kościelny. Od I niedzieli Adwentu w kruchcie kościoła oraz przy zakrystii będzie można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny. U ministrantów zaś będzie można zaopatrzyć się w przygotowane przez nich sianko na stół wigilijny. Ofiary, które złożymy za sianko będą przeznaczone na wsparcie Funduszu Ministranckiego.
6. Od Nowego Roku Kościelnego zapraszamy do naszej parafii na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie odbywała się raz w miesiącu z piątku na drugą sobotę miesiąca. W grudniu odbędzie się ona z 7 grudnia (piątek) na drugą sobotę miesiąca 8 grudnia (sobota). Rozpoczniemy w piątek po wieczornej Mszy Świętej i będziemy trwać do Mszy Świętej porannej w sobotę 8 grudnia. Przez pierwszą godzinę będzie to Adoracja Prowadzona ze śpiewem, a pozostałe godziny będą Adoracją w ciszy. Dla bezpieczeństwa Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie zawsze powinny być przynajmniej dwie osoby, dlatego zapraszamy do zapisów na listę, która znajduje się w zakrystii.
7. W niedzielę 9 grudnia o g. 16.00 w ramach comiesięcznego spotkania formacyjnego zapraszamy kandydatów z obydwu grup (Klasy VIII SP i Klasy III Gimnazjum), którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania do kościoła na Nabożeństwo Eucharystyczne.