Torba Pełna Miłości

Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej i Caritas naszej parafii organizują zbiórkę artykułów higienicznych i środków czystości.
Artykuły którymi chcemy wesprzeć osoby potrzebujące, wkładamy w specjalnie w tym celu przygotowane torby zwane
TORBAMI PEŁNYMI MIŁOŚCI .
Torby będą rozprowadzane po mszach świętych niedzielnych 18 listopada 2018.
Otrzymana torba jest tylko symbolem, i niezależnie czy ją otrzymamy czy nie zróbmy zakupy środków czystości takich jak: proszek do prania, pasta do zębów, płyn do kąpieli, chusteczki higieniczne czy pampersy.

Zakupione artykuły higieniczne i środki czystości składamy w zakrystii przy sklepiku, po mszach świętych wieczornych do 17grudnia 2018.

Zebrane artykuły będą przekazane osobom najbardziej potrzebującym z naszej parafii.

Zachęcamy naszych parafian do wzięcia udziału w tej akcji, niech zbiórka cieszy się zrozumieniem Darczyńców i radością Obdarowanych.

Parafialny Zespół Caritas.