1. Dziś ofiary na tacę są przeznaczona na misje katolickie.
2. W piątek 26 października po Mszy Świętej i Nabożeństwie Różańcowym zapraszamy na Katechezę dla Dorosłych, której tematem będą Odpusty w Kościele Katolickim.
3. Z racji tego, że pierwszy piątek miesiąca w listopadzie przypada w Dzień Zaduszny, Ks. Przemek z posługą sakramentalną do chorych uda się w piątek 26 października.
4. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci na Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii, które w tym roku będą odbywały się od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o g. 17.15.
5. Zapraszamy dzieci do zapisywania się do Koła Różańcowego Dzieci naszej parafii. Wszystkie szczegóły w zakrystii u Ks. Przemka i pań Katechetek.
6. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na Modlitwę Wypominkową. Karty wypominkowe są wyłożone w kruchcie kościoła i zakrystii. W naszej parafii modlimy się za dusze zmarłych polecanych w Wypominkach Parafialnych w każdą trzecią niedzielę miesiąca - o g. 9.15 jest Modlitwa Wypominkowa, a o g. 10.00 Msza Święta w intencji tych dusz. 2 Listopada w Dzień Zaduszny będziemy także modlić się za te dusze: po Mszy Świętej o g. 10.00 odbędzie się PROCESJA w kościele z Modlitwą Wypominkową, a po Mszy Świętej o g. 18.00 odbędą się uroczyste NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, w czasie który także będzie Modlitwa Wypominkowa.
7. Wspólnota Adoramus serdecznie zaprasza na VIII edycję kursu Alpha, który rozpoczął się 10 października. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i relację z Jezusem, porozmawiać o swoich wątpliwościach dotyczących wiary, usłyszeć świadectwa innych ludzi. Do kursu można dołączyć jeszcze w najbliższą środę 24 października.