Jesteś tutaj

ogłoszenia 07.10

1. Dziś, w I niedzielę uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną, po Mszy Świętej o g. 10.00.
2. Wspólnota Adoramus zaprasza w dzisiejszą niedzielę, 7 października (jest to św. Matki Bożej Różańcowej) po Mszy Świętej o g. 18.00 na Wieczór Uwielbienia - Spotkałem Jezusa. Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będzie p. Lech Dokowicz – reżyser, operator i producent filmowy, współtwórca inicjatyw Wielka Pokuta i Różaniec do granic oraz zespół GGDUO – p. Gabriela i Wojciech Gąsior. Wszystkie szczegóły można odnaleźć na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapraszamy wszystkich naszych parafian, ale szczególnie młodzież.
3. Wspólnota Adoramus serdecznie zaprasza na VIII edycję kursu Alpha, który rozpocznie się 10 października o 19.15 w Sali Teatralnej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i relację z Jezusem, porozmawiać o swoich wątpliwościach dotyczących wiary, usłyszeć świadectwa innych ludzi. Do kursu można dołączyć również 17 i 24 października.
4. Zapraszamy na kolejną Katechezę dla Dorosłych, w piątek 12 października, po wieczornej Mszy Świętej w salce przy Zakrystii.
5. W sobotę, 13 października, w ramach Nabożeństwa Różańcowego, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Różaniec z Rozważaniami Fatimskimi.
6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w kościele w Polsce XVIII Dzień Papieski. W czasie każdej Mszy Świętej będzie przeprowadzana zbiórka do skarbony na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera stypendiami uzdolnioną, ale ubogą młodzież.
7. W niedzielę 14 października na Sali Teatralnej odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjne dla nowych grup kandydatów do Sakrament Bierzmowania. Dla kandydatów z klas VIII SP o g. 16.00, a dla kandydatów z klas III Gimnazjum po Mszy Świętej wieczornej.
8. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Dom Św. s. Faustyny w Ostrówku.
9. Od przyszłej niedzieli, w zakrystii i kancelarii będziemy przyjmować na Modlitwę Wypominkową. Karty wypomnikowe będą wyłożone w kruchcie kościoła.
10. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci na Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii, które w tym roku będą odbywały się od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o g. 17.15.
11. Dziękujemy rodzicom i młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania 4 października br., którzy ofiarowali dla naszej parafii jako Dar Ołtarza mały głośnik procesyjny, który pomoże w lepszym przeprowadzaniu Procesji Eucharystycznych w I niedziele miesiąca. Dziękujemy także za piękny wystrój kwiatowy naszego kościoła.