1. Zapraszamy dziś po każdej Mszy Świętej rodziców ze Wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci do salki przy zakrystii po odbiór nowych grafików modlitwy na kolejny rok.
2. Jutro o g. 18.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą, połączoną z katechezą liturgiczną. Tego dnia odbędzie się poświęcenie i rozdanie dzieciom Różańców Świętych oraz wspólna Modlitwa Różańcowa.
3. W czwartek, 4 października, Ks. Infułat Lucjan Święszkowski udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Spowiedź święta przed Sakramentem Bierzmowania odbędzie się w środę 3 października od g. 16.00.
4. W I czwartek (4 października), ze względu na Sakrament Bierzmowania, Msza Święta w intencji kapłanów zostanie odprawiona o g. 7.00. Nabożeństwo w intencji nowych powołań połączone z Parafialnym Nabożeństwem Różańcowym odbędzie się także po Mszy Świętej porannej.
5. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji przez cały dzień, od Mszy Świętej. o g. 7.00 do 16.00, a z racji Międzynarodowej Adoracji Eucharystycznej Dzieci od g. 16.00 do g. 17.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu na głównym ołtarzu i Modlitwa Różańcowa dzieci w intencjach pokoju. Tego dnia parafialne Nabożeństwo Różańcowe odbędzie się w ramach tej Międzynarodowej Godziny Adoracji Dzieci (nie będzie tego dnia Nabożeństwa Różańcowego po Mszy Świętej wieczornej). Spowiedź od g. 1600. Msze Święte będą odprawiane o g.: 7.00 17.00 oraz 18.00.
6. Zapraszamy na kolejną Katechezę dla Dorosłych, w piątek 5 października, po wieczornej Mszy Świętej na Sali Teatralnej
7. W I sobotę - po Mszy Świętej o g. 7.00 NABOŻEŃSTWO I SOBOTNIE - WYNAGRADZAJĄCE ZA GRZECHY PRZECIW NIEPOKALANEMU SERCU MARYI i adoracja do g. 9.00.
8. Doroczne przygotowanie do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii
w sobotę 6 października br. o godz. 19.00. Będzie obejmowało 10 spotkań (w kolejne soboty). Zapraszamy narzeczonych.
9. W I niedzielę, uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną, po Mszy Świętej o g. 10.00.
10. Wspólnota Adoramus zaprasza w niedzielę 7 października (jest to Święto Matki Bożej Różańcowej) po Mszy Świętej o g. 18.00 na Wieczór Uwielbienia - Spotkałem Jezusa. Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będzie p. Lech Dokowicz – reżyser, operator i producent filmowy, współtwórca inicjatyw Wielka Pokuta i Różaniec do granic oraz zespół GGDUO – p. Gabriela i Wojciech Gąsior. Wszystkie szczegóły można odnaleźć na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapraszamy wszystkich naszych parafian, ale szczególnie młodzież dorosłą.
11. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci na Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii, które w tym roku będą odbywały się od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o g. 17.15.