Jesteś tutaj

ogłoszenia 30.09

1. Zapraszamy dziś po każdej Mszy Świętej rodziców ze Wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci do salki przy zakrystii po odbiór nowych grafików modlitwy na kolejny rok.
2. Jutro o g. 18.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą, połączoną z katechezą liturgiczną. Tego dnia odbędzie się poświęcenie i rozdanie dzieciom Różańców Świętych oraz wspólna Modlitwa Różańcowa.
3. W czwartek, 4 października, Ks. Infułat Lucjan Święszkowski udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Spowiedź święta przed Sakramentem Bierzmowania odbędzie się w środę 3 października od g. 16.00.
4. W I czwartek (4 października), ze względu na Sakrament Bierzmowania, Msza Święta w intencji kapłanów zostanie odprawiona o g. 7.00. Nabożeństwo w intencji nowych powołań połączone z Parafialnym Nabożeństwem Różańcowym odbędzie się także po Mszy Świętej porannej.
5. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji przez cały dzień, od Mszy Świętej. o g. 7.00 do 16.00, a z racji Międzynarodowej Adoracji Eucharystycznej Dzieci od g. 16.00 do g. 17.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu na głównym ołtarzu i Modlitwa Różańcowa dzieci w intencjach pokoju. Tego dnia parafialne Nabożeństwo Różańcowe odbędzie się w ramach tej Międzynarodowej Godziny Adoracji Dzieci (nie będzie tego dnia Nabożeństwa Różańcowego po Mszy Świętej wieczornej). Spowiedź od g. 1600. Msze Święte będą odprawiane o g.: 7.00 17.00 oraz 18.00.
6. Zapraszamy na kolejną Katechezę dla Dorosłych, w piątek 5 października, po wieczornej Mszy Świętej na Sali Teatralnej
7. W I sobotę - po Mszy Świętej o g. 7.00 NABOŻEŃSTWO I SOBOTNIE - WYNAGRADZAJĄCE ZA GRZECHY PRZECIW NIEPOKALANEMU SERCU MARYI i adoracja do g. 9.00.
8. Doroczne przygotowanie do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii
w sobotę 6 października br. o godz. 19.00. Będzie obejmowało 10 spotkań (w kolejne soboty). Zapraszamy narzeczonych.
9. W I niedzielę, uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną, po Mszy Świętej o g. 10.00.
10. Wspólnota Adoramus zaprasza w niedzielę 7 października (jest to Święto Matki Bożej Różańcowej) po Mszy Świętej o g. 18.00 na Wieczór Uwielbienia - Spotkałem Jezusa. Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będzie p. Lech Dokowicz – reżyser, operator i producent filmowy, współtwórca inicjatyw Wielka Pokuta i Różaniec do granic oraz zespół GGDUO – p. Gabriela i Wojciech Gąsior. Wszystkie szczegóły można odnaleźć na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapraszamy wszystkich naszych parafian, ale szczególnie młodzież dorosłą.
11. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci na Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii, które w tym roku będą odbywały się od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o g. 17.15.