1. Dziś, w I niedzielę, uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną, po Mszy Świętej o g. 10.00.
2. Gminne Centrum Kultury zaprasza dziś (5 sierpnia) o g. 15.30 do Auli Gimnazjum w Halinowie wszystkich mieszkańców Gminy Halinów na wspólne śpiewanie piosenek z Powstania Warszawskiego.
3. Jutro będziemy obchodzić Święto Przemienienia Pańskiego.
4. W piątek 10 sierpnia, ze względu na Ślub o g. 17.00 nie będzie Nowenny do Miłosierdzia Bożego.
5. Koło Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia w dniu 25 sierpnia (sobota). Wyjazd o g. 5.00 z przed naszego kościoła. Koszt 65 zł. Zapisy u p. Danuty pod nr telefonu: 512-139-606.
6. Zapowiedzi: Michał Arkadiusz Żbik, kawaler z par. tut. i Karolina Wielgosz, panna z par. Chrystusa Króla w Jedlance.
Maciej Dziumak, kaw. z par. tut. i Kamila Ewa Misko, panna z par. św. Anny w Długiej Kościelnej.