1. W I czwartek po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo w intencji nowych powołań.
2. W czwartek Kościół udziela odpustu zupełnego, zwanego Porcjunkuli, wiernym, którzy nawiedzą katedrę, konkatedrę, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny i tam pobożnie odmówią: Ojcze nasz i Wierzę. Pozostałe warunki odpustu to: bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego.
3. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji przez cały dzień, od Mszy Świętej. o g. 7.00 do 17.00. Spowiedź od g. 16.00. Msze Święte będą odprawiane o g.: 7.00, 17.00 oraz 18.00.
4. W I sobotę - po Mszy Świętej o g. 7.00 NABOŻEŃSTWO I SOBOTNIE - WYNAGRADZAJĄCE ZA GRZECHY PRZECIW NIEPOKALANEMU SERCU MARYI i adoracja do g. 9.00.
5. W I niedzielę, uczcimy Pana Jezusa Procesją Eucharystyczną, po Mszy Świętej o g. 10.00.
6. Zapowiedzi:
Jan Kozakowski, kawaler z par. tut. i Karolina Maria Chmielewska, panna z Żyrardowa
Michał Arkadiusz Żbik, kawaler z par. tut. i Karolina Wielgosz,
panna z par. Chrystusa Króla w Jedlance