VIII RODZINNY PIKNIK CARITAS

Parafialny Zespół Caritas w niedzielę 20 maja 2018 r. organizuje w ogrodach przykościelnych naszej Parafii VIII RODZINNY PIKNIK CARITAS. Chcemy podczas pikniku zaprezentować wiele różnych atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych takich jak: grill, ciasto, kawa, herbata, loteria, aukcja cennych przedmiotów. Uprzejmie prosimy naszych parafian i sponsorów o pomoc w organizacji tego pikniku, poprzez przekazywanie fantów na loterię czy cennych przedmiotów na aukcję. Fanty i przedmioty na aukcję przekazywać należy do 15 maja 2018 r. Niech wspólnie spędzony czas podczas pikniku będzie dla nas i naszych dzieci lekcją miłości miłosiernej wobec drugiego człowieka. Uczmy się wzajemnie dzielić tym, co posiadamy by pomóc osobom starszym i potrzebującym z naszej parafii Za wszelką inicjatywę i pomoc serdecznie dziękujemy.