Jesteś tutaj

VIII Rodzinny Piknik Caritas

Parafialny Zespół Caritas w dniu 20 maja 2018 r. organizuje w ogrodach przykościelnych naszej Parafii VIII Rodzinny Piknik Caritas.

Chcemy podczas pikniku zaprezentować wiele różnych atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych takich jak: gril, ciasto, kawa, herbata, loteria, aukcja cennych przedmiotów. Uprzejmie prosimy naszych parafian i sponsorów o pomoc w organizacji tego pikniku, poprzez przekazywanie fantów na loterię czy cennych przedmiotów na aukcję.

Fanty i przedmioty na aukcję przekazywać należy do 15 maja 2018r.

Niech wspólnie spędzony czas podczas pikniku będzie dla nas i naszych dzieci lekcją miłości miłosiernej do drugiego człowieka. Uczmy się wzajemnie dzielić tym co posiadamy by pomóc osobom starszych i potrzebujących z naszej parafii.

Za wszelką incjatywę i pomoc serdecznie dziękujemy.