Jesteś tutaj

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK

Godz. 1800 - Msza Święta Wieczerzy Pańskiej /tego dnia nie ma Mszy Świętej porannej/ Zapraszamy uczniów klas czwartych - przygotowujących się do Rocznicy I Komunii świętej, do udziału w strojach komunijnych we Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej – niech będzie to wyraz dziękczynienia za Sakrament Najświętszej Eucharystii, który dzieci przyjmują już od prawie roku. Adoracja Pana Jezusa, który po Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej zostanie przeniesiony do Kaplicy Adoracji - „Ciemnicy” będzie trwała do północy.

WIELKI PIĄTEK

Godz. 730 - CIEMNA JUTRZNIA i adoracja Pana Jezusa w „Ciemnicy”
Godz. 1500- Droga Krzyżowa (Przejdziemy ul. Konopnickiej [od strony ul. Powstania Styczniowego do ul. Okuniewskiej] Drogę Krzyżową rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego, z racji I dnia Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego.
Godz. 1800 - Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Pana Jezusa w Grobie do 2300.

WIELKA SOBOTA

Godz. 730 - CIEMNA JUTRZNIA i adoracja Pana Jezusa w Grobie
Godz. 1500- Koronka do Miłosierdzia Bożego (II dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego)
Poświęcenie pokarmów: w kościele 900 - 1500, na wioskach 1000 - 1200.

WIGILIA PASCHALNA

Godz. 1900 (Sobota Wieczorem) - Wigilia Paschalna /na liturgię przynosimy świece/
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Godz. 600 - Msza Święta z procesją rezurekcyjną wokół kościoła
Msze Święte w dzień: godz.: 1000 1200 1800
Na procesję rezurekcyjną zapraszamy wszystkie zespoły parafialne - bielanki, ministrantów, młodzież do chorągwi, do baldachimu, itd.
Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy przed Mszą Świętą o g. 1000 (II dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego).