ORSZAK TRZECH KRÓLI

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa „Orszaku Trzech Króli”, który 6 stycznia po raz trzeci przejdzie ulicami Halinowa. Przy śpiewie kolędy będziemy podążać za królami, aby złożyć hołd nowonarodzonemu Jezusowi. Ogólnopolskie hasło tegorocznego orszaku to: „ Bóg jest dla wszystkich”. O g. 10:45 wyruszamy z parkingu przed Urzędem Miejskim ul. Spółdzielcza 1. Przemarsz ulicami: Bema, Jana Pawła II, Piłsudskiego, Kościuszki do kościoła w Halinowie. Na zakończenie orszaku zostanie odprawiona Msza Święta. o g. 12:00. Trzej królowie będą w strojach koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego. Prosimy o przygotowanie akcentu kolorystycznego w ubiorze (czaka, szalik, chusta, płaszcz) w wybranym kolorze.