Jesteś tutaj

Wizyta Duszpasterska - kolęda (2 - 9 stycznia)

W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska tzw. kolęda. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo kolędowe. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:

Wtorek 2 stycznia od g. 1600 ul. Cisowa, Topolowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Jodłowa
Środa 3 stycznia od g. 1600 ul. Warszawska (numery parzyste)
Czwartek 4 stycznia od g. 1600 ul. Warszawska (numery nieparzyste) oraz Konik Stary
Piątek 5 stycznia od g. 1900 ul. Okrzei, Akacjowa, Kolejowa
Poniedziałek 8 stycznia od g. 1600 ul. Łąkowa i Bukowa
Wtorek 9 stycznia od g. 1600 ul. Klonowa, Herbaciana, Wierzbowa, Cedrowa