PODZIĘKOWANIE ZA PRZYGOTOWANIE NAWIEDZENIA

W dniach 30 listopada – 1 grudnia bieżącego roku przeżywaliśmy Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom za tak liczną obecność i świadectwo wiary w przeżyciu tego wydarzenia. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i przeprowadzenie Nawiedzenia. Dziękujemy panu kościelnemu, pani zakrystiance, pani, która szyła dekoracje, paniom, które sprzątały, paniom, które układały i przygotowywały kwiaty. Dziękujemy wszystkim delegacjom, które witały i żegnały Matkę Bożą: rodzinom, młodzieży i dzieciom. Dziękujemy za liczną obecność dzieci i młodzieży. Dziękujemy rodzicom i paniom katechetkom, za zaangażowanie i umożliwienie dzieciom przeżycie Nawiedzenia. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej za asystowanie i uroczyste przenoszenie i przewożenie Obrazu Matki Bożej. Dziękujemy Policji. Dziękujemy za obecność przedstawicielom szkół na czele z Dyrekcją z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wraz z Pocztem Sztandarowym. Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w liturgię i czuwanie nocne. Dziękujemy także wszystkim grupom, które zaangażowały się we wszelką pomoc: Ministrantom panu organiście i Chórowi Parafialnemu, Kołom Żywego Różańca, Kołom Różańca Rodziców za dzieci, Kołu Żywego Różańca Mężczyzn, Kołu Caritas, Wspólnocie Adoramus, Wspólnocie Ruchu Światło – Życie i Kościołowi Domowemu, członkom Grupy AA.

Zdjęcia w galerii.

Artykuł na stronach Warszawskiego gościa niedzielnego: http://warszawa.gosc.pl/doc/4350944.Korona-dla-Maryi-w-Halinowie