OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY, SIANKO, KARTKI ŚWIĄTECZNE

Od tej niedzieli w kruchcie kościoła oraz przy zakrystii będzie można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji. U ministrantów będzie można zaopatrzyć się w przygotowane przez nich sianko na stół wigilijny, ofiary, które złożymy przy tej okazji będą przeznaczone na wsparcie Funduszu Ministranckiego, a u młodzieży z Oazy można nabyć kartki świąteczne, dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na dofinansowanie ich funduszu. U pań z Parafialnego Zespołu Caritas można zaopatrzyć się w świece wigilijne, w ramach kampanii Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, ofiary które będą przy tej okazji złożone będą przeznaczone na funkcjonowanie 40 placówek Caritas w naszej Diecezji.