PRZYGOTOWANIE DO NAWIEDZENIA OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

W naszej parafii w HALINOWIE w dniach 30 listopada – 1 grudnia będziemy przeżywać Nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Aby dobrze przygotować się do tego wydarzenia zapraszamy dzieci do Modlitwy Różańcowej w październiku w naszym kościele. Będziemy zbierać przez cały październik dla Matki Bożej Duchowe Róże – Modlitwę Różańcową, które w dniu 30 listopada 2017 r. złożymy w darach w czasie Mszy Świętej na powitanie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii.

Spośród dzieci, które będą zbierały Róże Duchowe dla Matki Bożej, w dniu 30 listopada 2017 r. wylosujemy DLA JEDNEGO DZIECKA – OBRAZ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

ZAPRASZAMY DO MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ, KTÓRA NIECH OGARNIA CAŁĄ NASZĄ PARAFIĘ I OJCZYZNĘ!!!

Załączniki: