Jesteś tutaj

OGŁOSZENIA - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 9 SIERPNIA 2020 R.

1 Od 5 sierpnia do 14 sierpnia w ramach duchowego przeżywania pielgrzymki do Częstochowy, przygotowania do uroczystości 100 – lecia Bitwy Warszawskiej (Cudu nad Wisłą) oraz przygotowania do Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii po wieczornej Mszy Świętej jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty i Apel Jasnogórski.
2 W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
3 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej z racji 13 dnia miesiąca, ale także w ramach duchowego pielgrzymowania odbędzie się Różaniec Fatimski i Procesja Różańcowa. Tego dnia nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
4 W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu na Ołtarzu Głównym po Mszy Świętej porannej do g. 15.00 (z racji Mszy Świętej połączonej z Sakramentem Małżeństwa). O 17.30 Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
5 W sobotę 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Świętych tego dnia jest niedzielny, czyli: 7.00 10.00 12.00 18.00 . Po każdej Mszy Świętej będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
6 W niedzielę Spowiedź Święta jest 45 minut przed Mszą Świętą. W dni powszednie Spowiedź Święta jest rano: 30 minut przed Mszą Świętą, a wieczorem: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę od 17.30 do 17.55, a w środę i piątek od 17.00 do 17.30.
7 Uczestnicząc we Mszach Świętych i Nabożeństwach w kościele pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek.