Jesteś tutaj

OGŁOSZENIA V NIEDZIELA ZWYKŁA - 9 LUTEGO 2020 r.

1 Dziś odbywa się zbiórka do skarbony na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
2 W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
3 W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do g. 20.00. Modlitwę Adoracyjną kończymy Kompletą i Apelem Jasnogórskim.
4 W piątek zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji przez cały dzień, od Mszy Świętej. o g. 7.00 do 17.00, a o g. 17.30 na Nowennę do Bożego Miłosierdzia.
5 Od 8 do 15 października 2020 r. jest organizowana pielgrzymka samolotowo – autokarowa do Gruzji – kraju św. Jerzego. Są jeszcze wolne miejsca zapraszamy do zapisów. Wszystkie szczegóły u ks. Przemka.
6 I Komunia Święta w roku 2021 odbędzie się w niedzielę 23 maja o g. 12.00.
7 W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska - kolęda. Plan kolędy będzie podawany tygodniowo. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek 10 lutego od g. 16.00 Ul. Kościuszki (jeden ksiądz, rozpocznie od strony ul. Okuniewskiej)
Ul. Baśniowa (jeden ksiądz)
Wtorek 11 lutego od g. 16.00 Ul. Słoneczna (dwóch księży)
Środa 12 lutego od g. 16.00 Ul. Konopnickiej (dwóch księży)
Czwartek 13 lutego od g. 16.00 Ul. 3 Maja (dwóch księży)
Piątek 14 lutego od g. 16.00 Ul. Powstania Styczniowego (odcinek od ul. Mickiewicza do ul. Pogodnej i ul. Pogodna) – pierwszy ksiądz rozpocznie od ul. Pogodnej i będzie szedł w stronę ul. Mickiewicza, drugi ksiądz rozpocznie od strony ul. Mickiewicza
Sobota 15 lutego od g. 10.00 Ul. Powstania Styczniowego (odcinek od ul. Pogodnej do Cisia), ul. Żeromskiego, ul. Krótka, ul. Kubusia Puchatka, ul. Starej Baśni, ul. Graniczna, ul. Przygraniczna) – pierwszy ksiądz rozpocznie od strony ul. Pogodnej, drugi ksiądz rozpocznie od strony Cisia i po drodze będzie wchodził w boczne ulice wymienione wyżej)
Poniedziałek 17 lutego od g. 16.00 Ul. Północna i ul. Nad Stawami (dwóch księży)
W czasie kolędy Sakrament Pokuty będzie 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną, natomiast wszystkie sprawy kancelaryjne będą załatwiane po Mszy Świętej wieczornej.