1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres liturgiczny Narodzenia Pańskiego. Po Mszy o g. 10.00 odbędzie się Opłatek Żywego Różańca.
2. Dziś o g. 10.00 odbędzie się Msza Święta za Ś.P. KS. PRAŁATA SZCZEPANA STALPIŃSKIEGO, BUDOWNICZEGO I PIERWSZEGO PROBOSZCZA NASZEJ PARAFII, W 8 ROCZNICĘ JEGO ŚMIERCI.
3. Dziś po Mszy Świętej o g. 12.00 zapraszamy na Salę Teatralną na Jasełka Misyjne w wykonaniu dzieci klas I – III, uczniów szkoły w Halinowie. Po przedstawieniu będzie można swoimi ofiarami wspomóc akcję misyjną dzieci – Adopcja Serca.
4. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, a na Nowennę do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 17.30.
5. W naszej parafii trwa Wizyta Duszpasterska. Plan kolędy jest podawany tygodniowo. Bardzo prosimy, aby jeżeli ktoś chce przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym o wyjście do furtki, albo o pozostawienie otwartej furtki, albo bramy, jest to dla nas znak, że w tym domu rodzina czeka na błogosławieństwo kolędowe. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek, 14 stycznia od g. 16.00 Ul. Okuniewska (numery nieparzyste)
Wtorek, 15 stycznia od g. 16.00 Ul. Okuniewska (numery parzyste)
Środa, 16 stycznia od g. 16.00 Ul. Północna, ul Piłsudskiego (numery parzyste i nieparzyste od ul. Okuniewskiej do ul. Jana Pawła II)
Czwartek, 17 stycznia od g. 16.00 ul Piłsudskiego (numery parzyste i nieparzyste miedzy ul. Jana Pawła II i ul Dąbrowskiego)
Piątek, 18 stycznia od g. 16.00 Ul. Mickiewicza (od Stacji do Ul. Okuniewskiej)
Sobota, 19 stycznia od g. 10.00 Kazimierów (jeden ksiądz, w następującej kolejności: ul. Świętokrzyska, ul. Jagodowa, ul. Pomarańczowa, ul. Cytrynowa, ul. Zastawie, ul. Dzikiej Róży, ul. Morelowa, ul. Agawy); Ul. Mickiewicza (jeden ksiądz od ul. Okuniewskiej do ul. Powstania Styczniowego)
Poniedziałek, 21 stycznia od g. 16.00 Ul. Bema,
Wtorek, 22 stycznia od g. 16.00 Ul. Dąbrowskiego, Ul. Poniatowskiego