Jesteś tutaj

Nasi księża

Ks. proboszcz Jan Strzyż
(Imieniny 24 czerwca), przyjął święcenia kapłańskie 6 czerwca 1982 z rąk Kard. Józefa Glempa. Pracował jako wikariusz w parafiach Świętej Trójcy w Kołbieli, Św. Izydora w Markach, Św. Anny w Warszawie-Wilanowie, parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie-Witolinie, MB Królowej Polskich Męczenników na Grochowie, MB Loretańskiej na Warszawskiej Pradze. Następnie pełnił obowiązki proboszcza parafii Św. Michała Archanioła w Grodzisku i proboszcza MB Loretańskiej na Pradze. Od 1 lipca 2017 pełni obowiązki proboszcza w Parafii w Halinowie.
Ks. Przemysław Połomski
ur. 05 lutego 1985r. w Wyszkowie, (imieniny 13 kwietnia), ukończył studia magisterskie z Teologii Duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie, przyjął święcenia kapłańskie 22 maja 2010 r. z rąk Ks. Abp. Henryka Franciszka Hosera. Od 28 sierpnia 2010 r. do 25 sierpnia 2015 r. posługiwał jako wikariusz w parafii p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku – Śródborowie. Od 26 sierpnia 2015 pełni obowiązki wikariusza parafii NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie.