Nasi księża

Ks. proboszcz Robert Rafał Szewczyk
ur. 24 marca 1965 (imieniny 29 września), ukończył studia doktoranckie z katechetyki na KUL, przyjął święcenia kapłańskie 20 maja 1989 z rąk Kard. Józefa Glempa. Pracował jako wikariusz w parafii MB Częstochowskiej w Piastowie i jako rezydent w parafii MB Różańcowej w Warszawie oraz Św. Barnaby w Warszawie na Zaciszu. Od 1995 do 2007 był wizytatorem katechetycznym Kurii Biskupiej i członkiem diecezjalnej Rady Katechetycznej. Od 2007 pracował jako kapelan w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci na Zaciszu. Pracuje jako wykładowca katechetyki w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarchominie i na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Od sierpnia 2009 pełni obowiązki proboszcza w Parafii w Halinowie.
Ks. Przemysław Połomski
ur. 05 lutego 1985r. w Wyszkowie, (imieniny 13 kwietnia), ukończył studia magisterskie z Teologii Duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie, przyjął święcenia kapłańskie 22 maja 2010 r. z rąk Ks. Abp. Henryka Franciszka Hosera. Od 28 sierpnia 2010 r. do 25 sierpnia 2015 r. posługiwał jako wikariusz w parafii p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku – Śródborowie. Od 26 sierpnia 2015 pełni obowiązki wikariusza parafii NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie.
Ks. Krzysztof Budzyński
urodzony 18 grudnia 1968 r. w Piasecznie (imieniny 25 lipca). Ukończył studia magisterskie z Teologii Duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Przyjął święcenia kapłańskie z rąk J.E. Biskupa Kazimierza Romaniuka 21 maja 1994 r. W latach 1994 – 2006 pełnił posługę jako wikariusz w parafiach: św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Załubicach, św. Wincentego a Paulo w Otwocku, św. Trójcy w Kobyłce, św. Wita w Karczewie, św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Mrozach, Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach, św. Jana Chrzciciela w Józefowie – Michalinie. W latach 2006 – 2012 był rezydentem parafii św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika na Warszawie - Pradze i jednocześnie pełnił funkcję kapelana w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego oraz kapelana w SP Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie. W latach 2012 – 2015 był rezydentem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie. Od 1 lipca 2015 r. został rezydentem naszej parafii NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie.